Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Anonim

Nie dotyczy

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Mogę prosić o dodać numer ludzi waszymi dla wymiennych GB dodawaniu i wysyłaniu GB jakbyś potrzebował a późnej ja byłbym potrzebował to byłoby fajnie ^^ pozdrawiam. Jak coś to napisz masz na maila numer kontakt e-mail :

E-mail wyślij na priv o numer np wymiennych GB jakby coś fajnie 😉

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

@Anonim jesli chodzi Ci o zdobycie kodu na GB to tutaj jest odpowiedni temat. Wystarczy poprosic😁

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/td-p/158634/page/12

Anonim

Nie dotyczy

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Kod nie można zrobić bo aktywny, może numer telefon żeby wysyłać zbierać wymieniać GB żeby podawać komuś GB i gdyby napisać o prosić sms o GB podawać GB mnie bo będzie wygodnie i dobre pomysłem 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Czy to tekst z tłumacza google? 😀

Anonim

Nie dotyczy

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Chodziło że kogoś podawać z dodawać GB zbierać od kogoś


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

nic nie rozumiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

😵

Anonim

Nie dotyczy

Kto pozwoli mi podać numer flex GB dodajemy i wysłany i odbieramy^^ jeśli o to zgodę

Że kogoś podawać Gb do dostęp internet wysyłać coś brakuję GB można prosić o doładowanie GB i proste