Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Raczej bym nie czekał na jakiekolwiek rozwiązanie problemów. Apka jest już bardzo rzadko aktualizowana w porównaniu z tym, co było kiedyś. Nikt z Orange praktycznie na forum nie zagląda. Jak już ktoś zajrzy to nic z tego nie wynika. Zgłoszenia są zamykane bez żadnej informacji dla klienta, bo Orange nie chce/nie potrafi ich naprawić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

To nie są problemy flexa. Trzeba cierpliwie zaczekać.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Z całym szacunkiem, ale mało mnie obchodzi czy to są problemy Flexa, czy ogólnie Orange. Jestem klientem Flexa i tutaj mam problemy, wiec dla mnie są to problemy Flexa.

Cierpliwie mógłbym czekać gdybym wiedział, ze ktoś nas nimi pracuje. Z Flexem (Orange?) jest natomiast taki problem, ze moim zdaniem nad problemami nikt nie pracuje. Mam pare błędów, które sam zgłaszałem tuż po starcie Flexa. Nie są naprawione do dziś...

 

Przestalem również ostatnio wykupować Video Pass z uwagi na to, ze YT i Netflix zaczął pobierać dane z pakietu. „Naprawimy”. Nie naprawili.

Czare goryczy przelał niekompetentny konsultant, który próbował mi wmówić, ze Video Pass działa tylko podczas korzystania przez aplikacje, co nie jest prawda.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 224
  • 3

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Limit zaproszonych, także kuleje.

Jedni zgodnie z regulaminem dostają za max 10 poleconych.

Inni dostają 50zł za 11,12 osobę poleconą...

Może zdjąć ten limit, skoro ktoś aktywnie zaprasza...

A sama apka już trochę archaiczna.

Wszystko wygląda jak rok temu...

Graficznie/wizualnie słabo. Brak ciemnego motywu...

Chyba pora na zmiany.

Dział propozycje/pomysły z forum też jest mało sensowny w temacie Flexa.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 56
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Chyba sobie kpiszZa co my płacimy

Po prostu Orange ma nas w 4 literach. Tak samo konsultanci, którzy kompletnie nie ogarniają tematu. Wciskają takie głupoty, że ból głowy. Czas po prostu uciekać, bo to jest jawna kpina. Nie za te pieniądze. Nic rewelacyjnego już tu nie ma.

 

Miała być rewolucja a jest obstrukcja.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Jest wolny rynek. Poza tym niektórzy piszący w tym wątku robią afery w social mediach że to Flex jest przyczyną. Te błędy nie są czysto Flexowe. Analogiczne są w głównym Orange.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 56
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tylko co nas to interesuje czyje to są problemy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tytuł wątku sugeruje coś innego. Problemy raczej nie będą prędko rozwiązane. Jakoś są od wielu miesięcy i nie słychać nic o ich naprawie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@Piotrekk85 ja mam zgłoszonych pare błędów, które są stricte Flexowe. Czy ktoś w Orange w końcu może zrozumieć, ze fajna oferta to nie wszystko i warto pracować nad poprawianiem błędów? Gdzie jest jakikolwiek dialog z klientami? Na chwile obecna jedyny dialog we Flexie to ten z absolutnie nieogarniajacymi konsultantami. Miała być super mega hiper rewolucyjna oferta, a na chwile obecna jest dno.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Pewnie w/w usługi nie są priorytetem we Flexie.