Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Żadnych nowych ofert by nie było gdyby tak operatorzy postępowali. Opisywane przez Ciebie problemy nie mają charakteru masowego więc bez analizy zaplecza tego się nie naprawi - na forum nikt nie ma wglądu w zaplecze. Nie znalazłem wpisu, w którym pisałeś że złożyłeś reklamację. To jak ją złożyłeś, zapisz sobie pdf z odpowiedzią i prześlij zgłoszenie do UKE jeśli sprawa nie jest rozwiązana. To są normalne działania. Na tym forum zwykle udzielają się sami klienci. Poza wydarzeniami typu AMA rzadko ktoś tu zagląda. Ew poszukaj pracowników w różnych portalach społecznościowych.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

We flexie zgłoszenie reklamacji jest bez sensu. Oni nie mają działu reklamacyjnego. Zgłoszenie reklamacyjne rozpatruje konsultant który przyjmuje zgłoszenie. Przechodziłem to już. Zgłoszeń normalnych też nie rozwiązują tylko zamykają stare i robią nowe żeby nie było że są długo rozpatrywane. Ta siec to jakiś matrix.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Jak ja składałem reklamację, to pod pismem podpisała się inna osoba. Ale owszem odpowiedź przesłał doradca przyjmujący zgłoszenie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Dzięki kolego właśnie wyleczyłeś mnie z chęci przenosin do flexsa a już wziąłem starter z salonu orange cóż zobaczę co się będzie działo z ofertami operatorów we wrześniu,,,, narazie rewolucja 5g cenowo na duży minus. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nadal problem z usługą ''ktoś dzwonił'' oraz z blokadą rozmów z nr zastrzeżonych. Sprawdzam co kilka dni rozmawiam z konsultantami, ale bez rezultatu. Przychodzą smsy ze prowadzą prace nad poprawą usług ale niestety bez skutku.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Ja uzyskalem z tego powodu zwrot całej kwoty za ostatni plan, Wam radzę zrobić to samo 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Jest z tym duży problem. Mi udało się raz otrzymać zwrot za połowę planu, konsultanci uważają że to usługi dodatkowe mało znaczące. Jeden się ugiął gdy powiedziałem mu że często jestem poza zasięgiem i usługa ''ktoś dzwonił'' jest dla mnie bardzo ważna.

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@Karlos20 Odpowiadając na Twój pierwszy post w tym temacie, ja mam notoryczne problemy od kilku miesięcy z poprawnym ściągnięciem płatności za pomocą podpiętej karty płatniczej. Opisywałem już wcześniej ten problem, Orange zrzuca winę na BlueMedia, BlueMedia na Orange. Płatność za pomocą Apple Pay rozwiązała by temat, mam kilka subskrypcji i nigdy żadnego problemu.

 

Widget na iPhone'a nigdy mi nie działał, od momentu covidu (tak zauważyłem) zasięg LTE bardzo mocno podupadł w Orange, nie jest to tylko moja opinia. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Chyba flex zignorował problemy z usługami, które dalej nie działają już nawet nie wysyłają smsów, że coś próbują robić.

 

______________

* Wpis edytowany - netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Niestety, na to wygląda...