Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci - włóż kartę sim (Orange Flex)

Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

Przeczyściłem SIM, jutro idę po nową kartę do innego salonu niż tą co teraz brałem, może trafię na lepszą partie 🙂 Trochę lipa że trzeba trafiać na partie SIM by dobrze działało 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

Tolerancja to 3%. Ale przy nano sim to i tak dużo. Najgorzej to że nawet wymiana może nie pomóc. Wymiar nano można sprawdzić po wyłamaniu. Więc trzeba dostać plastik z simem. Do flex pół biedy że w salonie za free, ale inaczej można zabulic mocno.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sieci - włóż kartę sim

Coś w tym @Piotrekk85 musi być, bo zauważyłem już wcześniej, że SIM-ki Orange między sobą się różnią. Niektóre w ramki poprzednich nie wchodzą tak jak @Anonim zauważył. Nie mocno nie zwracałem na te wymiary uwagi, bo SIM-ki działały prawidłowo, ale jak muszą być wsuwane w w ramki, a następnie w gniazdo w smartfonie, to może sprawiają już problem, bo nie są dosunięte do końca gniazda w smartfonie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

Lepiej jak ciut większa jest, pilnikiem do paznokci dopasuje się, co do czyszczenia sim styków, spirytus czy inny środek, palec może być tłusty, więc nie polecam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

Każdy sim w Orange pod numerem ma swój alfa-tag. To kombinacja liter o cyfr. Po tym można rozpoznać producenta, rodzaj i partię. Rozpiska ściśle tajna przez poufne ale dostępna dla osób o dużym poziomie wtajemniczenia 🤓

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sieci - włóż kartę sim

@Anonim ale środek oczyszczający styki z głową używać trzeba, nie przesadzać Emotikon: Mrugający

@Anonim weź z salonu kilka starterów FLEX, nawet jak masz możliwość to z kilku, będziesz miał możliwość ewentualnej kolejnej wymiany jak zajdzie potrzeba.

Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

A mogę kilka brać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

Możesz ale na 99% będą takie same pod kątem rodzaju.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sieci - włóż kartę sim

@Anonim dlatego proponuję z kilku salonów jak masz możliwość. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

@Anonim  odwiedź kilka Salonów Orange i trafisz na inną partię, szansę że jedna seria zmaleje 😎