Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak połączeń przychodzących od Play


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak połączeń przychodzących od Play


@Anonimnapisał(-a)

Już  nie raz słyszałam o podobnym błędzie który dotyczy właśnie Play.


@Anonim masz rację, przewijały się nie raz na forum wątki/tematy z "Play`owym" 😉 problemem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Brak połączeń przychodzących od Play

@dbzinek Coś nie zagrało na styku międzyoperatorskim. Gdzieś nie odnotowano przeniesienia numeru do Orange. Jak nic konieczne jest zgłoszenie do obu operatorów, bo nie wiadomo który ma problem...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Brak połączeń przychodzących od Play

Przenosiny były z Heyah, dzwoniłem do Play to mnie odesłali do Orange, pisałem przez aplikację Flex teoretycznie został nadany numer sprawy, jednak nadal bez rozwiązania problemu 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5427
  • 183

Brak połączeń przychodzących od Play

To raczej do T-Mobile powinieneś zgłaszać. Myślę że po 24h samo ustąpi.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Brak połączeń przychodzących od Play

@dbzinek wymiana karty SIM nie pomoże. To jest problem między operatorami. Coś nieprawidłowo zostało zapisane w systemach pomiędzy operatorami podczas przenoszenia numeru. Proponuję odczekać jeszcze do poniedziałku, ewentualne zgłoszenie zrobić na infolinii czacie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Brak połączeń przychodzących od Play

Skontaktowałem się również z T-Mobile, dostałem informację że u nich numer jest nie aktywny, oraz że teraz odpowiada za niego Orange. Próba kontaktu telefonicznego s Działem technicznym Orange również nie jest możliwa, dostałem informacje od konsultanta, że jeśli chodzi o ofertę Flex to mogę zgłaszać problem tylko przez apke, boot Orange nie wykrywa mojego numeru 

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących od Play

Tak to niestety działa. Jeżeli to Flex jedynie kontakt czat. Nie ma żadnych numerów telefonu. Zresztą nawet to jak kwestia czysto Orange to takie coś idzie do zgłoszenia na technikę i odpowiedź SMS. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Brak połączeń przychodzących od Play

Witamy. Dziękujemy za zapytanie techniczne z dnia 08-07-2022 o numerze xxxxxx. Informujemy, że operator PLAY usunał zgłoszone nieprawidłowości z połączeniami. Pozdrawiamy Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Brak połączeń przychodzących od Play

@dbzinek  czyli jeden z operatorów 😁 zapomnial dopisać do listy przeniesionych...

I działa?