Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Dziś przeszedłem do orange flex z play

ze strony orange calling jest włączony brand mam play czy to może skutkować blokade tej uslugi? Bo wsuwajac kartę play w menu ukazuje się wlacz wifi calling wsuwam karte orange ta możliwość znika. 

 

Czy mam co wgrać soft Orange czy fabryczny czysty soft i zadziala? 

 

 

Jakieś rozwiązania?

 

 

Druga sprawa to.... że tel nie widzi kartę jako ikona na telefonie wiecie oco chodzi ?powinna wyskoczyć ikona karty że jest w tel a jej nie ma czy to tez przez to tel nie widzi wifi calling w menu???

I dodatku brak nazwy orange w górnym lewym rogu.

 

W kontaktach nie mam nic od Orange typu och numery itp. 

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

jaki masz model dokładnie?
Anonim

Nie dotyczy

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@scanx  pozbył bym się brandu Play, czysty soft wgraj, jest soft i poradniki na Youtube, można wgrać też soft z brandem Orange, wtedy usługa powinna ci działać na 100%.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Spróbuj zainstalować appkę ze sklepu...

 

 

Screenshot_20191014_184632.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Apki w sklepie nie ma dla nowych.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 68
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@Anonim z tego co widać na stronie

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/juz-200-tys-klientow-orange-korzysta-miesiecznie-z-wifi-calling-aktualna-lista-telefonow/ (a innej nie znalazłem) 

model LG G6 obsługuje VoLTE oraz WiFi Calling jedynie z softem z Orange.

 

Wgranie czystego softu (niebrandowanego) nic nie pomoże. Pytanie czy Orange udostępni swoje oprogramowanie? 

 

Tutaj inżynierowie Orange podobnie jak dla telefonów Sony Xperia XZ3 mogliby się postarać aby na niebrandowanym sofcie VoLTE oraz WiFi Calling w Orange jednak mógł działać. W przypadku Sony Xperia XZ3, który ma fabrycznego Androida 9 od dnia premiery i u operatora PLAY inżynierowie poradzili sobie i ich karta SIM działa z VoLTE oraz WiFi Calling na niebrandowanym Sony Xperia XZ3.

 

Czy można? PLAY pokazuje że można 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@WaMaR  obecnie tylko brand, też poszperałem, bez brandu niestety usługi nie działają, co do brandu, jak ktoś chce to sobie poradzi 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

A w ogóle brand orange jest dostępny np w serwisach tel? 

 

Bo na to wygląda że muszę zmienić na brand Orange. 

 

Sprawdzałem tez dla Huawei p20 brand play i to samo jest. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@scanxczysty soft w serwisie firmowym wgrasz, ba czasem za darmo, co do brandu to nie próbowałem, podstawa to wspieranie tych usług w telefonie, bo bez brandu usługi też działają, ale trzeba mieć je aktywne na sim karcie, co nie jest takie oczywiste, tu trzeba w BOK dopytać, czy są aktywne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 68
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@Anonim nie wprowadzaj w błąd:

 


@Anonimnapisał(-a)

..... podstawa to wspieranie tych usług w telefonie, bo bez brandu usługi też działają, ale trzeba mieć je aktywne na sim karcie, co nie jest takie oczywiste, tu trzeba w BOK dopytać, czy są aktywne


ja mam akurat niebrandowane Sony Xperia XZ3, które wspierają VoLTE oraz WiFi Calling (w Play to działa od dłuższego czasu bardzo fajnie na tych samych aparatach) a w Orange na tą chwilę usługi te bez brendu nie działają tak samo jak nie działają bez brandowanwgo softu na LG G6. Pomimo tego, że w BOK Orange potwierdzili, że na karcie SIM usługi w/w są aktywne.