Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja FLEX - propozycje poprawek


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja FLEX - propozycje poprawek

Na pierwszy rzut proponuję zróżnicowanie sposobu wyświetlania powiadomień (notyfikacji) w zależności do tego czy dana wiadomość została odczytana, czy nie. 

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja FLEX - propozycje poprawek

Jako kolejną propozycję zgłaszam potrzebę rozróżnienia czy zużycia danych (usługa dostępna w Orange Flex) na to, które zmniejsza nabyty pakiet i takie które zostało zrealizowane w transmisji przez WiFi.

 

Update. Chyba, że ta statystyka obejmuje jedynie transfer z pakietów  Flexa ... ale opis co i jak "jest mierzone" tego jednoznacznie nie wyjaśnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Aplikacja FLEX - propozycje poprawek

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, oczekujesz, aby aplikacja liczyła też dane przez wifi?
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja FLEX - propozycje poprawek

Czyta nas pilnie @Michał_FLEX , więc przyłączę się do propozycji poprawek, które moim zdaniem drażnią oko. Dzisiaj miałem dwie próby połączenia z numeru Flex, ale ponieważ dzień wcześniej przerzuciłem środki z portfela na kartę, otrzymałem stosowne powiadomienia. Oczywiście doładowałem sobie z karty, lecz cóż to zmienia, jak mam dwa szpecące komunikaty nadal? Może by tak trzy kropeczki dało się gdzieś umieścić, żeby zbędne, wg. klienta, powiadomienia można było usuwać?

wiadomości Flex.jpg