Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Gratulacje 👏

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Czy ktoś ze zwycięzców może dostał już Funboxa 6.0? Bo w piątek mija regulaminowe dwa tygodnie w ciągu których miał być wysłany, a w moim wypadku o wymianie ani widu, ani słychu 😛


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@Czullo  skontaktuj się na PW z Zespołem NO np. @Aśka_M 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@slav72 Otrzymałem w zeszłym tygodniu informacje od Pani Joanny, że mam czekać na powiadomienie smsowe, ale żadnego do tej pory nie otrzymałem, więc się zmartwiłem, że może moje dane gdzieś zaginęły a pozostali już dostali swoje funboxy dlatego pytam w tym temacie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@Czullo  może jest jakiś "poślizg", dlatego proponowałem kontakt z @Aśka_M  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Ja nie dostałem 😞

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@slav72 na razie nie ma co bić na alarm bo jeszcze te dwa tygodnie nie minęły. Jak w piątek nic nie będzie, to w poniedziałek będę wiercił dziurę w brzuchu załodze NO. A na dzień dzisiejszy chciałem tylko wiedzieć czy ktoś już może dostał nagrodę 🙂

 

@Decklen czyli jedziemy na tym samym wózku 🙂 No nic pewnie wysyłka będzie ostatniego możliwego dnia czyli piątek lub poniedziałek 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@Czullo, @Decklen prośba jeszcze o chwilę cierpliwości 🙂 Co prawda osobiście nie zajmuję się wysyłką, ale wiem, że wymiana już się "procesuje". Jutro dopytam konkretne osoby i dam Wam znać. Opóźnień w stosunku do czasu regulaminowego być nie powinno 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Dziś dotarł do mnie FB6 na wymianę. Teraz tylko pozostaje znaleźć chwilę na podmianę sprzętu oraz testy i porównania. 🙂

Akurat czasowo w tym tygodniu słabo, ale z pewnością dam znać jakie wrażenia.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Ja zauważyłem znacznie lepsze parametry linii na nowym Funboxie 6. Co do zasięgu sygnału to powiedziałbym, że Funbox 3 i 6 mają identyczny. Co do prędkości po wifi to w Xbox Series X udaje mi się uzyskać niecałe 300mbit czyli dość słabo (podobny wynik co na Funbox 3), natomiast na telefonie prędkości po wifi dochodzą do 900mbit, czyli lepiej niż w Funbox 3.