Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Również otrzymałem już Funboxa 6 i jak Funbox 3 w mieszkaniu za ścianą cieńszą do kuchni, grubszą do drugiego pokoju obniżał szybkość synchronizacji połączenia telefonu na 5GHz z 866 Mb/s na poniżej 800, a w łazience za dwoma ścianami do 650, to FB6 trzyma sztywno 1200 Mb/s. Nawet łapie na schodach piętro niżej na 75 Mb/s. Klocek jest naprawdę duży, ale miałem akurat dzień wcześniej w domu router ax z wystającymi antenkami i mnie osobiście wystające kikuty jeszcze mniej się podobają. Pozostaje zwrócić Funboxa 3.0 i nie wiem, co wpisać przy nr zamówienia (mam tylko nr przesyłki DPD) do wysyłki paczkomatem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@kovalskybobi  najlepiej zwrócić osobiście w salonie lub placówce partnerskiej Orange (wtedy masz potwierdzenie zwrotu na papierze), ale jeżeli nie masz takiej możliwości to tu jest wszystko opisane co i jak 

Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych | Orange Polska

szybkiezwroty.pl


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

masz rację slav72. Pod numerem zamówienia wpisuję numer ewidencyjny i wszystko jasne. Dzięki. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Ja dostałem w środę, dziękuję. Odpięcie starego i podpięcie nowego bezproblemowe. Trzyma prędkość po kablu i po wifi - nominalne 300 a jest 315/320. Natomiast wifi wydaje mi się ze trochę mocniejsze niż w „3”. Jedyny mankament to brak możliwości podziału wifi na 2,5 i 5 GHz, a tak było w „3”. Albo coś nie doczytałem… Ogólne wrażenie pozytywne. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@Wiktoria17  co do pasm 2,4 i 5 GHz to tak samo jak w trójce możesz je rozdzielić (fabrycznie są połączone, ale wchodząc w menu konfiguracyjne FB 6 możesz to zmienić).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

@slav72 dzieki za podpowiedz bo nie byłem pewny a jak w poprzednim modelu było to i w nowym powinno być, jeszcze raz dzięki za podpowiedz 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

🏅🏆🏅 Wyniki konkursu: Wymiana na Funbox 6

Tak jak @slav72  podpowiedział podzieliłem na wyższe pasmo nowe fony i niższe pasmo starsze fony, zobaczymy może będzie jakaś różnica w prędkościach, a jeśli nie to zawsze można się pobawić, wszystkiego dobrego na weekend życzę wszystkim