Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców | 📋 Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

@ketrasaArtur  z tą ingerencją to nie raz się zapędzają (przykład sprzed 2 tygodni, oznaczono mój post jako rozwiązanie, inny mój post z tematu bardziej pasował, co zrobił moderator, otóż oznaczył post innej osoby i na nic moje protesty, jak i osoby oznaczającej), zresztą @agat13  może przytoczyć podobną sytuację...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

@slav72 może za słabych argumentów użyliście. W pewnych sytuacjach i dobrych argumentach moderatorzy ulegną.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

@ketrasaArtur  według mnie argumenty były solidne, ale jak to mówią "nie będę kopał .........." na tym zakończmy wywody o rozwiązaniach i zacznijmy dalsze zawody olimpijskie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

@slav72 i tak trzymać. Działamy dalej 🏃🏆

 

Anonim

Nie dotyczy

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

Gratulacje dla TOP 15 😄

Tak trzymać i nie martwić się o resztę 🙄


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

📋 24.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

Dzieje się, zapowiada się zacięta rywalizacja 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📋 24.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

Zdrowa rywalizacja chyba była podłożem pomysłu konkursu ... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

Powinno być przynajmniej, że zaznaczenie swojego rozwiązania daje zero punktów, tak jak jest w rankingu do Herosów.


Tak powinno być,  bo idąc tym tropem to sam mógłbym "na już" oznaczyć 5 "Rozwiązań" w tematach założonych przeze mnie wskazując na siebie (jak to nauczyli się robić niektórzy na forum). Właściwie to na miejscu moderatorów poszedł bym dalej i zablokował wogóle możliwość oznaczania własnych tematów jako "Rozwiązanie".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 23.07.2021 | Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange

@slav72 była już taka propozycja, ale chyba coś tam w systemie forum nie można przestawić. Zobaczymy, czy punkty zostaną naliczone. Inaczej rywalizacja nie ma sensu. Może skorzystają z zapisu w regulaminie: paragraf 4 punkt 4.

 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców | 📋 Tabela Rankingowa – Olimpiada z Orange




@slav72 napisał(-a)

z tą ingerencją to nie raz się zapędzają (przykład sprzed 2 tygodni, oznaczono mój post jako rozwiązanie, inny mój post z tematu bardziej pasował, co zrobił moderator, otóż oznaczył post innej osoby i na nic moje protesty, jak i osoby oznaczającej)


@slav72 podeślij nam w zgłoszeniu, o który wpis chodzi - sprawdzimy. Pamiętaj też, że nie każda zmiana rozwiązania realizowana jest przez nas. Autor tematu ma możliwość zmiany oznaczenia najbardziej pomocnej odpowiedzi w dowolnym momencie.

 


@slav72 napisał(-a)

skoro za temat jest 10, za komentarz 15, to za rozwiązanie powinno być 20 (lecz nie mi to osądzać).


Rozwiązanie, to najbardziej pomocna rzecz na forum, a tym samym najbardziej cenna 🙂 Liczba punktów za nie, nie została ustalona oddzielnie na potrzeby konkursu, ale jest punktacją zaczerpniętą z programu gamefikacyjnego Herosi Orange. Zawsze, kiedy mówimy o punktach za rozwiązanie mówimy o liczbie 200.

 


@ketrasaArtur napisał(-a)

Powinno być przynajmniej, że zaznaczenie swojego rozwiązania daje zero punktów, tak jak jest w rankingu do Herosów.


@ketrasaArtur, autor tematu może być jednocześnie autorem rozwiązania w przypadku, kiedy inni użytkownicy nie pomogli (pomimo starań :)) i sam doszedł do rozwiązania. Jeżeli jest ono merytoryczne i może pomóc innym, to nie ma powodów, żeby taki temat nie mógł być rozwiązaniem. Na  przypadki odbiegające od tej zasady staramy się na bieżąco reagować zdjęciem rozwiązania.