Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkiego najlepszego!


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...już nie chciałem nic pisać o przesyłce do @Katani1 bo znowu niesmak by powrócił Emotikon: zakłopotany a wracając do koparki, owszem, kiedy podpisujemy umowę? Przy okazji jak już będzie kopara, organizuję latem zabawy z Orange Emotikon: Język

gif-fire-give-a-light-excavator-879228.gif


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Oglądając rękawiczki dopatrzyłem się jeszcze czegoś: 

  Na lewej od wewnętrznej strony są przyklejone takie dwa elementy - one są z gumy  i służą do tego żeby komórka się nie wyślizgnęła i nie upadłą. 😄

  Nie  zrywać tego !


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...o losie, dzięki @Jozefg, a ja żonie powiedziałem że to reklama operatora i ma ją nosić na prawej ręce żeby wszyscy widzieli logo Emotikon: Język Emotikon: zakłopotany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

😞 kurcze przed chwilą dzwoniła ślubna, ktora dotarła już do domu, że kurier zostawił awizo 😞 ... wrrrrrrrrrrrrrr a teraz nie odbiera... 

 

szkoda że nie pomysleliśmy, żebyście wysyłając podali tel. kontaktowy... ja swój chętnie bym Ci podał @Artur 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@mabud73

 

masz taki basenik i zraszanie kapiących się w nim?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...mam mniejszy ale się zmieścimy 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Chlapałbym 😄

 


Misiek62 napisał(-a):

szkoda że nie pomysleliśmy, żebyście wysyłając podali tel. kontaktowy... ja swój chętnie bym Ci podał @Artur 


Uh, to prawda, jeśli do kogoś mieliśmy numer to dodawaliśmy w adresie, może rzeczywiście mogliśmy przypilnować, aby telefon był u wszystkich, nastepnym razem obiecuję pamiętać 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

No ja już swoje gadżety dostałem. Z tych gadżetów najlepiej mi przypadły do gustu rękawiczki. Przynajmniej teraz nie będą mi ręce marzły Emotikon: LOL

Dzięki @Artur


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Arturku, ale numer do mnie przecież macie... (podawałem zgłaszając się do testowania nowego serwisu mój orange) czy macie info jaki numer przewozowy do kogo? Bo ten "kurier" to ani numeru nie wpisał, ani dobrego numeru do siebie nie podał... jak dzwoniłem przy drugiej próbie odebrała pani, która nie potwierdziła że jest kurierem. Więc jedynie po przewozowym mógłbym próbować kontaktować się z DPD i coś ustalić... a jak nie to DBlada, przesyłka wróci do Was (oby).


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Sorry, Misiek62, to mój błąd, rzeczywiście mogłem zgarnąć numer z testów, będę pamiętać następnym razem, a tymczasem wysyłam Ci szczegóły paczki na PW 🙂