Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkiego najlepszego!

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Alę się zrobiło miło i świątecznie, poczułem się przez chwilę jak w przedszkolu 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Piotrekk85 napisał(-a):
@mabud73: pisałeś wcześniej do mnie. Ja się nie wyrabiam, jak wątki są długie, długaśne 🙂
I potem mi umyka 🙂
A powiadomień fura i zwykle dwucyfrowa liczba bo ktoś lubi edytować wpisy :P:P

...jak to się mówi " jak nie mogę to przez nogę" Emotikon: Język Dasz radę, a od mojego ciągłego edytowania proszę się odstosunkować. Nie moja wina ze mam manię poprawiania samego siebie Emotikon: LOL ... to naleciałości dążenia do perfekcji w wykończeniach mieszkań ...no i klientów też Emotikon: Język

 

@edit: za ciągłe edytowanie baaardzo przepraszam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


pablo_ck napisał(-a):

Alę się zrobiło miło i świątecznie, poczułem się przez chwilę jak w przedszkolu 🙂


...bo co? Bo koparka i łopatki? Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Biały kurier, prezenty i nasza radość, jak u dzieci 🙂 Chyba ludzie z wiekiem faktycznie "dziecinieją" 😜 Pozdrawiam.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...a cóż nam pozostało...nowy rok, piątek, gadżety dochodzą szczęśliwie, za chwilę zmiany na foum...nic tylko się cieszyć, aaa i problemów w społeczności nie zawiele, tylko tłumu zadowolonych nie widać Emotikon: LOL 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


mabud73 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):. 

 

Jak już wymyślamy gadżety... to może jeszcze koszulki odblaskowe ... a niech nawet logo "świeci" - takie do jazdy na rowerach żeby być widocznym, czy nawet inne gadżety odblaskowe dla młodzieży - przy jakiejś okazji pewnie każdy z nas Herosów, też miałby komu "wręczyć" 😉

A co do rękawiczek, dobrze @Artur, że doinformowałeś... o tej funkcji tych wyróżnionych palców.

 


...haha @Misiek62, skojarzyło mi się jak we śnie, odnośnie koszulek...rozdadzą je i bedą kazali iść nam rowy na światłowód kopać :


Już widzę to hasło reklamowe... "Chcesz światłowód? Wykop go sobie sam! Koparka i koszulka odblaskowa dołączone do zestawu." ;D


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):


Już widzę to hasło reklamowe... "Chcesz światłowód? Wykop go sobie sam! Koparka i koszulka odblaskowa dołączone do zestawu." ;D


...haha...padłem @Artur, to ja w takim razie już wezmę tą koszulkę, chociażby ze względu na dołączoną koparkęEmotikon: LOL

 

@edit: poza tym próbowałem sam kopać...Apartment-building-collapse.gif


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Proszę bardzo. Umowa na 5 lat. Miesięczny abonament 500 zł z VAT ;-)))

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Nieprawdopodobne, za pierwszym razem... Dzięki 🙂

DSC_0138.JPG

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

ha ha! @Katani1, po doświadczeniach z wysyłką kubka przyznaję, że i my zastanawialiśmy się "co tym razem może się stać" ;D Super, że dotarł od razu :))