Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌲Wesołych Świąt 🌲


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10928
  • 64

🌲Wesołych Świąt 🌲

Najlepsza społeczności!

 

Przyjmijcie życzenia na te Święta Bożego Narodzenia - magiczny czas, w którym bardzo chcemy być w gronie rodzinnym, 🤗 niezależnie od tego w co kto wierzy i czym się zajmuje: Wam i Waszym rodzinom wszystkiego, czego potrzebujecie - dużo zdrowia, dużo spokoju, dużo wiary w siebie, dużej sprawczości we wszystkim za co się zabieracie, dużo miłości i wzajemnej dobroci, dużo wspierających osób wokół.

 

Pamiętajmy o tym, co jest najważniejsze, a inne sprawy zostawmy na boku. A same przygotowania do wigilijnej kolacji niech wyglądają jak na obrazku poniżej 😊

 

IMG_133874.jpg

 

Zespół Nasz Orange

25 ODPOW. 25

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

🌲Wesołych Świąt 🌲

W związku z nieuchronnie zbliżającym się czasem Wigilii Świąt Bożego Narodzenia  chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom forum  na czele z Zespołem NO, zdrowych, ciepłych,  pogodnych i radosnych chwil spędzonych  z rodziną i znajomymi..

Oddechu od spraw codziennych i wyciszenia od otaczajacwgo nas zgiełku.  Bałwanów jedynie śnieżnych i mocy prezentów pod choinką..

Spędźmy dobrze ten czas nie zapominając o "potrzebujacych" na forum...

Wszystkiego naj...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3773
  • 19

🌲Wesołych Świąt 🌲

W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem życzę wszystkim spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt. Oddechu od codzienności którzy przyda się po tym zakręconym roku. A po nim szampańskiego Sylwestra.

 

Ja właśnie dostałam grafik. W Nowy Rok. Nie uwzględnili moich preferencji wolnego na ten dzień. Mam zmianę na dodatek 7-13. Słodko. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

🌲Wesołych Świąt 🌲

@Kimiriko  to widzę, że zabawę do białego rana przeniesiesz do pracy...

Dasz rade, ja tam w Ciebie wierzę...a po 13-tej ciąg dalszy imprezy w domu 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3773
  • 19

🌲Wesołych Świąt 🌲

@agat13 jadę do znajomych jakieś 90 km dalej. Będzie kameralnie 2 pary. Impreza bezalkoholowa. Więc raczej się po północy zawinemy. Kusi mnie wsiąść kacowe ale trochę szkoda mi ruszać urlop 1 dnia roku. Chodź coś mi się nie wydaje żeby za dużo ludzi dzwoniło.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌲Wesołych Świąt 🌲

Skoro się użytkownicy z życzeniami rozkręcają, to i ja posłużę się takim, z lekka zapożyczonym tekstem:

W krainie elfów trwają przygotowania do świąt,

Codzienne troski poszły trochę w kąt,

Oby szefowie krasnali sakiewkę zluzowali,

Po świerkowej gałązce kasy trochę Wam sturlali,

Niech do kieszeni elfów wpadnie trochę złota,

To miny będą weselsze, lepsza cały rok robota,

Tak więc na koniec, bo czas pierogów lepienia,

Wesołych Świąt i do zobaczenia !!!


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10928
  • 64

🌲Wesołych Świąt 🌲

W tym roku może zabawmy się w DJ-a?! W komentarzu poniżej, oprócz zwykłych wiadomości, możecie śmiało wstawiać utwory z YouTube'a. Jakie? Te, które kojarzą Wam się ze Świętami. Mogą być takie, które niekoniecznie ich dotyczą. Wszystko dla tych, którzy oczywiście chcą 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

🌲Wesołych Świąt 🌲

Najlepsze życzenia dla Was i dużo jedzenia. 😉

 

Wiecie jak jest ulubiona kolęda świeżo upieczonych rodziców? 

Pokaż szczegóły
Cicha noc

Najlepszego! 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3773
  • 19

🌲Wesołych Świąt 🌲

https://youtu.be/KM7XL2G-_kk

 

Ta piosenka mi się od lat że świętami kojarzy. Polska klasyka. 

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270