Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Drodzy!

W imieniu zespołu Nasz Orange chciałem złożyć Wam, czyli wszystkim odwiedzającym nasze forum, najlepsze życzenia! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Swieta 2018 (www)-2.png

Oby ten świąteczny okres był dla was czasem spokoju i szczęścia, a zbliżający się nowy rok pozwolił wam spełnić marzenia. 🎄🎄🎄

 

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę w swoim imieniu całej Społeczności Nasz Orange wszystkiego najpiękniejszego, co sprawi, że ogrzejecie się w blasku niepowtarzalnej i jedynej w roku magii Emotikon: Bardzo szczęśliwy Spokoju, radości w sercu i na twarzy, oraz spełnienia tego, co się komu marzy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

2BN.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

To ja też się dołączę @Anonim. 

 

Wszystkiego co najlepsze życzę, w te Święta Bożego Narodzenia całej Społeczności, Zespołowi NO oraz Herosom. Szczęścia, uśmiechu i zdrowia, nie zapominając o bogatym Gwiazdorze i pachnącej choince Emotikon: SzczęśliwyKARTKA-2016.jpg

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Również życzę Wszystkiego Najlepszego i...  smacznego jajka 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Ja rowniez dolaczam sie do zyczen. Zdrowych i Wesolych Swiat i duzo prezentow. 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz sterty fajnych prezentów pod choinką  życzy Mariusz 🎄🎁🎅😀


christmas_animated_gif_41.gif


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Również dołączam się do życzeń... Zdrowych, Wesołych Świąt 🙂

christmas-3805334_640.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Wszystkiego najlepszego !!! Zdrowych i wesołych ! Dla wszystkich forumowiczów życzę jak najmniej problemów, a samego zadowolenia z usług nie tylko Orange.!!! Jeszcze raz Wesołych Świąt.Wszystkiego najlepszego !!! Zdrowych i wesołych ! Dla wszystkich forumowiczów życzę jak najmniej problemów, a samego zadowolenia z usług nie tylko Orange.!!! Jeszcze raz Wesołych Świąt.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Niech i ja przyłączę się do życzeń... Wszystkiego wszystkim, samych pozytywnych zdarzeń, spełnienia marzeń, dużo radości...received_225340845024998.gif

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎄 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🎄

Wzajemnie Panie i Panowie, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i samych pomyślności w Nowym 2019 Roku.