Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2019

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia. 

Świąt wesołych życzę Wam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2019

Ho, Ho, Ho Emotikon: Mrugający

 

Wszystkim, Zdrowych, Pogodnych i w Zasięgu Emotikon: Mrugający

 

Ho, Ho, Ho Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2019

@Piotrekk85  wszystkiego najlepszego  😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2020 roku

życzy: Adaś 😉. Pozdrawiam.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Wszystkiego Najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

 

Nasz Orange-Święta.gif


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Najlepsze świąteczne życzenia dla Wszystkich 🙂 Zrowia, radości, spokoju i miłości 🎄🎄🎄

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Wzajem @Aśka_M  🤶🤶🤶


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Również życzę Tobie Mikołaju wraz z całym zespołem NO oraz wszystkim użytkownikom forum wesołych, spokojnych, wyjątkowych i niezapomnianych Świąt! Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich! 🎄🎅🎁😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

Wzajemnie zdrowych i wesołych 🙂 Bez kłótni, bez spiny, bez hejtu 🙂@Piotrekk85 życzę tego by został pierwszym zewnętrznym moderatorem, należy mu się za to ile serca i wiedzy tutaj włożył, jesteście za? To podpisujcie się pod moją petycją. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego 🙂 Herosi powinni trzymać sztamę 🙂  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄

@nikodem_dyzma  nie jestem Herosem i nie mam szans być  i pewno moje zdanie się nie liczy ale  @Piotrekk85 jak najbardziej zasługuje by  został pierwszym zewnętrznym moderatorem bo jego poświecenie czasu na forum serce wsadzone i ogromna wiedza jestem za liczę że @wscieklaewka  inni są za