Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

馃殌 VI zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2286
  • 5677
  • 57

Wojciech_0-1633627702839.png

W dniu dzisiejszym zosta艂 przez nas zorganizowany e-Zlot z Herosami, Przyjaci贸艂mi i zwyci臋zcami konkursu Punktowy lot na e-zlot. Zastanawiacie si臋 co na nim by艂o i przede wszystkim czy by艂o warto (na to pytanie mog膮 Wam odpowiedzie膰 uczestnicy - zach臋camy 馃榾)?

1. Po pierwsze go艣cie specjalni opowiedzieli nam o:

• VoLTE
  • VoWiFi
  • Dlaczego powy偶sze s膮 tylko na wybranych telefonach?
  • Tematach oko艂o-zasi臋gowych
  • Wdro偶eniu SMS over IP
  • P贸ki co o tajnej funkcjonalno艣ci kt贸ra mo偶e zosta膰 wprowadzona w przysz艂o艣ci w naszej sieci.

Oczywi艣cie mo偶na im by艂o zadawa膰 pytania i kilka si臋 pojawi艂o.
Na koniec zorganizowali te偶 quiz z wiedzy zg艂臋bionej w trakcie ich prezentacji.

2. Nast臋pnie by艂a zabawa ze znajomo艣ci forum. Niebieski to pewnie b臋dzie ulubiony kolor co poniekt贸rych 馃構

3. Zosta艂o zaprezentowane forum w liczbach 馃梻 By艂o si臋 czym chwali膰, a to dzi臋ki Wam!

4. Byli艣my mi艂o zaskoczeni przygotowanym Quizem od @Piotrekk85@Citi2017  dla zespo艂u Nasz Orange. Dzi臋ki!

5. Kolejnym punktem by艂o wybranie nowej nazwy dla konta usuni臋tego po艣r贸d spo艂eczno艣ci. Ju偶 mo偶ecie zobaczy膰 efekt tych dzia艂a艅. Od teraz zamiast konta usuni臋tego zobaczycie Anonim.

6. Zosta艂 te偶 zaprezentowany filmik z przymru偶eniem oka na temat pracy moderacji.

7.Pod sam koniec zosta艂a zaprezentowana propozycja zmiany dotycz膮ca gamifikacji oraz kategoryzacji forum. Z tym pierwszym wr贸cimy do Was niebawem w celu poruszenia dyskusji.

Nast臋pny zlot mamy nadziej臋 偶e odb臋dzie si臋 ju偶 na 偶ywo 馃挆

Chcia艂by艣 w przysz艂o艣ci znale藕膰 si臋 na takim zlocie? Nic 艂atwiejszego. Wystarczy zosta膰 Herosem, a wi臋cej na ten temat znajdziesz tutaj.

21 ODPOW. 21

Poziom 37, Guru **
  • 12192
  • 23698
  • 455

Pierwszy punkt najbardziej interesuj膮cy. C贸偶 bazowanie tylko na dost臋pnych og贸lnie informacjach.

Poziom 40, Guru *****
  • 31054
  • 26427
  • 1321

Ja to mia艂em lekkiego stresa przed quizem 馃檲

Dzi臋ki za zlot i mam nadziej臋 do zobaczenia - realnie - na kolejnym 馃槈

Poziom 23, Pasjonat
  • 372
  • 1225
  • 16

Dzi臋ki wielkie za ultra ciekawe Nasz Orange'owe spotkanko i bardzo pozytywn膮 atmosfer臋. Troch臋 na pocz膮tku stresuj膮co, bo to by艂 m贸j pierwszy raz, ale by艂o suuuuper. Mi艂o by艂o jako przyjaciel wzi膮膰 udzia艂 i zobaczy膰 na 偶ywo online ludzi, kt贸rzy znajduj膮 si臋 po drugiej stronie ekranu 馃槉 Mam nadziej臋, 偶e do nast臋pnego kiedy艣 tam 馃檪

Poziom 30, Ekspert
  • 6188
  • 10941
  • 74

@Kinga  ciekawi mnie i @Piotrekk85  jak podoba艂 si臋 ci nasz Quizem馃構 no i do ca艂ej za艂ogi jak wam tez si臋 podoba艂 馃槂

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2286
  • 5677
  • 57

Podoba艂 si臋, trudny by艂 馃榿

Poziom 30, Ekspert
  • 6188
  • 10941
  • 74

@Wojciech  馃榿 kt贸re pytania sprawi艂y ci k艂opot 馃槂

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2286
  • 5677
  • 57

Te o bardzo starych postach 馃檪 Ciekawe by艂y.

Poziom 40, Guru *****
  • 31054
  • 26427
  • 1321

Trzeba by艂o du偶o pokopa膰 馃槈

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 917
  • 4278
  • 54

@Matt55  i wzajemnie! Mega fajnie by艂o w ko艅cu te偶 porozmawia膰 a nie tylko popisa膰 馃檪

@Piotrekk85, @Citi2017  szacunek na prawd臋 za odkopanie takich wpis贸w, szczerze chyba pierwsze trzy pytania w tym dotycz膮ce mnie, to kompletnie nie mia艂em poj臋cia jaka jest odpowied藕 馃槀