Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur  to że wyrzuca przy korzystaniu z aplikacji, to pewnie wina Android, lub też zarządzania energią telefonu, Xiaomi ładnie sesję NO trzyma, nawet jak sesja zostanie przerwana, to migiem ją przywracam, wpisanie danych logowania to fraszka 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Utrudnienia w korzystaniu z forum

No ełaśnie nie wiem @Anonim od czego to zależy. Na Xiaomi wystarczy, że przełączę się na inną apkę o jestem wylogowany, na Samsungu sesję trzyma dłużej. Ty podajesz, że Xiaomi lepiej działa. Coś jest namieszane z sesjami. Na komputerze stacjonarnym nie logowałem się wcale, na laptopie w domu jak zaloguję, to trzyma sesję przez dzień. Wczoraj w pracy nie sprawdzałem, ale jak będę, to sprawdzę. Ostatni raz logowałem się w pracy w poniedziałek. Ciekawe, czy dziś będzie trzeba się logować, czy nie?

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Nie testowałem na poważnie, ale FB nie przerywa sesji, Xiaomi Redmi 8 używam do forum i FB, słownik ma kiepski, ale pisze się szybko 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim teraz się przełączyłem i sesji nie przerwało. Tu masz rację, pod kontem pisania na Xiaomi lepiej się pisze niź na Samsungu. Zakładając oczywiście domyślne klawiatury.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur  mi na Samsungu S10 jeszcze lepiej się pisze, ale go szkoda do FB i nie związanych z pracą rzeczy 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim taki, to ja żonie sprezentowałem, bo jej wiecznie brak pamięci, na tych z niższej półki. Chociaż na pół roku, do roku czasu będzie spokój 😁

 

Na lapku w pracy ostatni raz byłem zalogowany w poniedziałek około południa. Do tej pory nie wylogowało mnie, ale burzy to moją koncepcję.

Zakładałem, że jak komputer jest wygaszony, to przeglądarka nie łączy się z internetem i sesja zostaje. W urządzeniach mobilnych, nawet jak się przełączę między aplikacjami, to przeglądarka działa w tle, więc może być wylogowanie, ale komp w pracy działa 24 godziny i nie wylogowało z NO.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Coś działacie z tym auto wylogowaniem? Kiedy to wróci do stanu jak było?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@-brtk- działamy - niebawem podzielimy się info ile to jeszcze potrwa.

 

"Kiedy to wróci do stanu jak było?" - Tak "jak było" nie wróci, będą zmiany.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej @ A będzie opcja do wyboru, by nie było wylogowania? 🙂 Wszystkim by można było ją wprowadzić by mieli odhaczone, a kto będzie chciał, to zaznaczy. Wtedy tą opcję zaznaczamy na swoją odpowiedzialność.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@-brtk-   Nie mamy w planie dodawania takiej funkcjonalności, a jednocześnie nie mówimy nie - jest tu kilka zmiennych - w odpowiednim czasie zakomunikujemy pełną listę zmian z tego zakresu.