Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Utrudnienia w korzystaniu z forum

To nie wiem czemu u mnie w telefonie forum nie działa, @Samotnick  ja się nie użalam mam ustawiony DMZ z lenistwa bo nie chce mi się otwierać portów każdej gry chodziło mi tylko o to że na pewno jest grupa klientów która sama sobie z tym nie poradzi wszystko jedno czy mówimy o otwieraniu portów czy o DMZ. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1682
  • 8288
  • 64

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@_Artek_ Napisałeś, że FB nie grzeszy zabezpieczeniami i trzeba używać DMZ. Co ma piernik do wiatraka? Oczywiście nie musisz być ekspertem od spraw sieciowych ale wtedy lepiej po prostu nic na ten temat nie pisać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Moja wrzutka o DMZ i zabezpieczeń była jedynie krótkim odniesieniem do tego co napisał @andrzej1441  ale faktycznie użyłem zbyt dużego skrótu myślowego pisząc o tym że trzeba ustawić DMZ żeby pograć po sieci ,przepraszam. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Normalnie worek z problemami dotyczącymi NO się rozwiązał 😎


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum


@Luki9 napisał:

@Wiktor  Mało kiedy korzystam z telefonu na forum chyba że jestem w pracy to tak ale jak w domu ostatnio wchodze przepraszam chce wejść na forum na strone głowną wejdę ale żeby zalogować sie to brak takiego adresu to znaczy że to świadczy o przeciążeniu serwerów czy jakis bład występuję...


Hej @Luki9, niewykluczone, że chodzi o problem z dostępem do serwera albo coś nie zadziałało przy przekierowaniu do okna logowania.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@_Artek_ 

Forum jako takie działa ale zalogować się nie mogę od kilku dni. Przekieruje do logowania i strony nie znajduje logowania. Na komputerze działa bez problemu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie to samo, mam nadzieję że do następnego konkursu to naprawią😂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Czyszczenie ciasteczek? Ale nie tych z talerza 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Od ogłoszenia AMA coś się dzieje z forum. Często po kliknięciu w dzwonek i odczytaniu powiadomień, po kilku godzinach znowu dzwonek informuje o nowych (te same powiadomienia), które już były odczytane.

Pojawia się też, że w temacie jest kilka odpowiedzi, a wyświetla się w kategorii odpowiedź pierwszy.

Teraz trafiłem na temat, który ma rozwiązanie i kilka odpowiedzi, a stan postów jest zerowy.

Screenshot_2024-02-02-18-31-04-828_com.android.chrome.jpg

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7751
  • 80

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dzięki @ketrasaArtur  za informacje, trochę rzuciły światła na problem, który zaobserwowaliśmy. Współpracujemy już z dostawcą nad jego usunięciem. Trochę zbieg okoliczności z ogłoszeniem AMA, ale wykluczyliśmy już zależność.