Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Im więcej aktywności na forum wykonujesz, tym są większe. Wystarczy wyczyścić je raz na jakiś czas i wszystko będzie ok 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArturnie ma za co służę pomocą. Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53505
  • 621

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Pablo5 niniejszym donoszę, że u mnie to także wystąpiło i dopiero po usunięciu ciasteczek (czytaj zamknięciu przeglądarki-tak mam ustawione czyszczenie danych) wszystko wróciło do normy (do następnego zapchania)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@agat13 Super. Ciesze się ze mogłem pomóc. Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52781
  • 713

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Czasami po przełączeniu w opcjach przeglądarki Chrome z wersji komputerowej na mobilną pojawia się błąd:

Screenshot_2023-12-06-02-30-30-233_com.android.chrome.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor  Mało kiedy korzystam z telefonu na forum chyba że jestem w pracy to tak ale jak w domu ostatnio wchodze przepraszam chce wejść na forum na strone głowną wejdę ale żeby zalogować sie to brak takiego adresu to znaczy że to świadczy o przeciążeniu serwerów czy jakis bład występuję...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja na ios korzystając z safarii w ogóle nie mogę zalogować się na forum, mam błąd że podaje błędne hasło. .....


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1602
  • 5497
  • 60

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@_Artek_ Typowy przykład na przedobrzanie w zabezpieczeniach aby napędzać rynek oprogramowania i  sprzętu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Akurat jeśli chodzi o zabezpieczenia to FB6 też nimi nie grzeszy, nawet na najniższym poziomie zabezpieczeń trzeba ustawić stałe IP i DMZ żeby grać po sieci.....na pewno jest jakaś grupa użytkowników  która ani o stałym IP ani o DMZ nigdy nie słyszała i wołała albo jakiegoś technika od orange albo informatyka tylko po to żeby pograć po sieci 😂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1689
  • 8310
  • 64

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@_Artek_ Nasz Orange na Safari działa bez problemu, czy to w wersji mobilnej czy stacjonarnej. Co do konfiguracji FB6 to wystarczy zrozumieć do czego służy NAT a nie użalać się nad koniecznością używania DMZ czy przekierowań portów. Jedno (bezpieczeństwo) z drugim nie ma nic wspólnego. NAT to nie firewall.