Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@WiktorDo dobrego (czytaj: wygodnego) szybko się przyzwyczajamy...a tu zmiany, zmiany, zmiany..

Jednak dobrze, że w jedynie słusznym kierunku...dla mnie git 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor  mnie chyba po 3 godzinach wylogowało, ale to nie problem, niech tak zostanie 😊

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Już miałam napisać, że mnie wcześniej wylogowało niż 3 a tu psikus i działo wcale 😅


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Osobiście bardzo mi odpowiada poprzednie rozwiązanie bez wylogowyeania co trzy godziny. Teraz nie bardzo mi się chce ponawiać logowania do NO.

 

Może by tak wprowadzić rozwiązanie z dekoderów, gdzie jest opcja wyłączania dekodera po czasie bezczynności:

3 godziny, 6 godzin lub nigdy. Każdy z użytkowników w opcjach mógłby sobie wybrać, co mu będzie odpowiadało, a domyślnie ustawione by było wylogowanie po 3 godzinach.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

O super pomysł. Każdy będzie mógł decydować. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim jak już musi być, to może takie rozwiązanie by było najlepsze. Nie wiem, jak dało by się dołączyć do obecnej platformy NO, ale może zespół NO coś zadziała w tej sprawie 😀😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8419
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Jesteśmy w trakcie "ogarniania" tej kwestii - postaramy się wrócić z info w tej sprawie ASAP.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej czyli udało by się wprowadzić takie rozwiązanie indywidualnie dla każdego użytkownika?

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej wiem technika ludzi robić psikusa. A to już szczególnie. Pół kiedy jak to forum, gorzej jak wariują narzędzia do pracy. Nigdy nie zapomnę systemu z którego kiedy korzystałam. Często faktura otwierała się nawet 3 minuty.😅


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8419
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur na teraz - nie wiem, wrócę z info jak to przegadamy i się coś dowiem.

@Anonim Szczęśliwa kobieta