Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie ilość dzwoneczków i avatar w tym tygodniu wygladaja normalnie, ale za to codziennie muszę się logować i  na kompie i na smartfonie. Dodatkowo jak wchodzę na stronę to widzę dzwoneczek z powiadomieniem, a jak w niego klikam to muszę się logować 😞

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor A... to Ty tak mi szarpałeś rano tą klawiaturą.....

A moja żona krzyczała, żebyśmy egzorcystę wezwali.... 😁

 

Ale dobre i to. Coś się przynajmniej wyjaśniło, a liczę, że w dość krótkim czasie wyjaśni się jeszcze więcej... 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2972
  • 12301
  • 151

Utrudnienia w korzystaniu z forum


@spiro napisał:

U mnie ilość dzwoneczków i avatar w tym tygodniu wygladaja normalnie, ale za to codziennie muszę się logować i  na kompie i na smartfonie. Dodatkowo jak wchodzę na stronę to widzę dzwoneczek z powiadomieniem, a jak w niego klikam to muszę się logować 😞


Dzięki @spiro za ten opis. Przyglądamy się temu. Daj znać, czy jutro ta sama sytuacja się powtórzy 😲


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6565
  • 16368
  • 88

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dziś po logowaniu na pc tak wyglądał mój profil.Błdy na forum.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2972
  • 12301
  • 151

Utrudnienia w korzystaniu z forum

hejka @Citi2017 dzięki za znaka 👊

nasze testy nie potwierdziły tego problemu. Czy u ciebie sytuacja ma charakter nagminny? Czy raczej to taki incydent🤔


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6565
  • 16368
  • 88

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor  dziś działa normalnie wczoraj miało raz 😊 może powoli się już normuje 🤔 jest lepiej niż było 😊


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor Dziś to samo na smartfonie. Jak wchodzę na NO to widzę dzwonek z powiadomienie a jak kliknie to muszę się logować.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19426
  • 56171
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Pół biedy, jak po kliknięciu w powiadomienia trzeba się na nowo logować. Fajniejsze zabawa jak skrobnę posta kliknę publikuj i przerzuca do logowania. Taka sytuacja już wystąpiła ze trzy razy.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Mnie nie wylogowuje i widzę popraw a liczę powiadomień (też na smartfonie). 

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie też jest lepiej....

 

Widzę, ze po kliknięciu w link (ten z poczty) otwiera mi okno i widzę kolejny wpis, ale... po próbie kliknięcia w odpowiedz, jest...to co ma być... zaczynamy od ekranu logowania! 

 

Brawo ! 🙂