Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie takich sensacji nie ma, aczkolwiek mam subiektywne wrażenie że te 2000 minut jakoś szybko mijają...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@spiro podawali, że 2000 minut to maksimum, co może zostać ustawione. Dla mnie to za często trzeba się logować. Duże utrudnienie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Utrudnienia w korzystaniu z forum

W ogóle komu to przeszkadzało. Nawet tego posta piszę drugi raz bo zapomniałem się zalogować, ile już razy musiałem tego samego posta pisać dwa razy. Forum to nie bank, przeglądarka powinna trzymać zalogowanie cały czas, jak na innych forach.

Mi się to kompletnie nie podoba.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Arti_Kn_Pl absolutnie popieram. Pamiętam, że wcześniej przed zmianami logowania, jak byłem wylogowany i zacząłem pisać post, to jak nacisnąłem PUBLIKUJ przerzucało mnie do logowania i post zostawał. Teraz jak wspomniałeś, bez zalogowania trzeba pisać od początku.

Trzeba pomysł napisać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Witam. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj to wyglada tak, ze zalogowalem sie wczoraj wieczorem i do chwili obecnej nie musialem sie ponownie logowac. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@byczyn_86 potwierdzam, u mnie trzyma od piątku, ale tylko na laptopie i na stacjonarnym. Na komórce też długo, ale dziś około 16-tej mnie wylogowało na smartfonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur to ja tradycyjnie tylko smartfon🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@byczyn_86 tak, pamiętam, że Twoje kciuki wiele mogą i mają dużą moc sprawczą 🤗 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ahoj. Przepraszam z _gór_y za złe wieści. Występuje problem z logowaniem/wylogowaniem na NO - pracujemy już nad jego rozwiązaniem.

 

PS. Polecamy nie próbować się wylogowywać do czasu zażegnania owego błędu.

 

update //już powinno być OK//

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej  teraz zawitałem na NO i zalogowałem się na Laptopie bez problemów 😉