Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum


@Citi2017 napisał:

@Wiktor  Jak mnie wyloguje po 3 trzech godzinach za brak aktywności ok, ale jest problem, że dopiero za 3 razem mnie loguje z powrotem, bo z początku pokazuje się to.


Dzięki @Citi2017 za sygnał w tej sprawie. Sprawdzamy to 👀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja też nie chcę być wylogowywany

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Mnie też wyrzuca po jakiś 3 godzinach. A ja mam niestety słaba pamięć do haseł. Kilka razy w miesiącu muszę odzyskiwać do różnych kont.😅


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dołączam się do głosu zalogowanych notorycznie...ja też chcę być niewylogowywany...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor  dzięki

@agat13  @Anonim @pirenej  Ok, ale wylosowywanie musi następować, bo wymaga to bezpieczeństwo przed włamaniem, chodzi o wasze bezpieczeństwo  gorzej z logowaniem :)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Citi2017Uspokoiłeś mnie...już się czuję taki bezpieczny, że hej...wyłączam alarm w domu 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@agat13  zły jesteś na mnie ? bo nie rozumiem jak tak przepraszam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Citi2017A skąd ci to przyszło do głowy?? Nigdy nie jestem na nikogo zły, a tu tym bardziej...Rozwiałeś moje wątpliwości co do funkcjonowania forum (a nie do tego, że za karę mnie wylogowuje), a ja lubię gdy się o mnie i moje bezpieczeństwo dba...Nie masz więc za co przepraszać (co bardzo doceniam), a ja obiecuję w całym moim sarkazmie wrodzonym wyrażać jasno moje opinie..

Kłaniam z szacunkiem...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@agat13  ok tylko spytałem 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

OK. Rozumiem, że to było całkiem wygodne 🛀, ale...
Hm... Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że takie rozwiązanie (bycie ciągle zalogowanym) nie jest zbytnio bezpieczne. Nie wszyscy użytkownicy byli i będą z niego zadowoleni 😔. Niestety.

 

Trzeba tutaj znaleźć jakiś złoty środek. Sprawdzimy jeszcze, czy dłuższa sesja jest możliwa albo czy jakieś inne rozwiązanie wchodzi w grę. W każdym razie dziękuję wam bardzo za głos w tej sprawie 😊

Z powyższych wpisów wnioskuję, że u nikogo - powiedzmy już po 1 godzinie nieaktywności - nie następuje automatyczne wylogowanie 🙂