Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

Użytkownik miesiąca_kwiecien 2024.png Heros miesiąca_kwiecein 2024.png

 

Kwiecień za nami, więc na dobry początek majówki podsumujmy poprzedni miesiąc 🙂:

  • Użytkownikiem Miesiąca za kwiecień'24 został: @atlas_cudow 
  • Herosem Miesiąca za kwiecień'24 został: @agat13 

 

Gratulacje Panowie (szczególnie dla debiutanta) i jak zwykle podziękowania za obecność i aktywność.😉

 

Jak zawsze, nagrodą w rywalizacji jest pakiet 20 GB. Zwycięzców prosimy o kontakt z nami pod adresem: NaszOrange@orange.com.

 

Poniżej zestawienie TOP5 dla Użytkowników i Herosów z uwzględnieniem sumy punktów za wszystkie aktywności premiowane w konkursie.

 

 TOP 5 Użytkowników:

Lp. Nick Liczba punktów
1. @atlas_cudow  11 639
2. @Lukiman  7 058
3. @pirenej  5 226
4. @Luki555  4 680
5. @Cwaniak  4 453

 

TOP 5 Herosów:

Lp. Nick Liczba    punktów       
1. @agat13  31 149
2. @Samotnick  28 111
3. @j131  19 441
4. @ketrasaArtur  12 565
5. @IreneuszCD  10 246

 

* Zgodnie z regulaminem tytuł Użytkownika i Herosa Miesiąca można uzyskać raz na 3 mies.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień dokładają swoją cegiełkę do budowy naszej społeczności 👏💪

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 137
  • 483
  • 2

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

Wow! Dziękuję. Już drugi raz zostałem wyróżniony, co bardzo motywuje. Pozdrawiam:)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18474
  • 52875
  • 716

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

Moje gratulacje @atlas_cudow. Udzielasz się na forum, to jak najbardziej zasługujesz na przywileje. Życzę dalszego aktywnego działania na forum NO 👏👍🤗

Gratulacje również dla @agat13 

Brawa dla aktywnych z obu list TOP5


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53617
  • 624

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

To tylko statystyka..tak naprawdę wszyscy jesteśmy zwycięzcami, bo tworzymy to miejsce...jak zwykle to podkreśam...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 174
  • 0

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

Ja to się znalazłem głównie na tej liście przez zawracanie d... 😂 Ale bardzo dziękuję, chłopaki na prawdę mi dużo wytłumaczyli i pomogli 😊 Duże uszanowanie dla agat13 @j131 @Samotnick ciężko znaleźć w 2024r forum, osoby, które jeszcze znają tą przestarzałą technologię xDSL i mogą coś doradzić czy wytłumaczyć co jest 5, przy czym poświęcają swój cenny czas. @agat13  pewnie z miedzianej linii zrobiłby światłowód z jego wiedzą i umiejętnościami 😎 

 

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim co się wypowiedzieli w moim temacie, co dołożyli coś od siebie i mam nadzieję, że nie raz będę mógł o coś Was poprosić w najbliższym czasie.. Pozdrawiam Serdecznie

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53617
  • 624

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

@Cwaniak  Przez przypadek , czy zawracanie głowy, to nie ma znaczenia- stałeś się częścią społeczności...

xDSL nie jest przestarzała, skoro jeszcze dla  sporej części  jej użytkowników to jedyny dostęp do stałego netu..

Przyznaje jednak rację, co do naszej dość specyficznej wiedzy wynikającej z obcowania z techniką od pierwszych modemów Siemens i 5660 Speedstream, aż do FB10...

Zaskoczę, bo ja jeszcze instalację pod SDI przerabiałem u klientów...stąd troszkę konik na tym polu pozostał...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - kwiecień'24 wyniki

Gratulacje i nieustających sukcesów 😉