Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62Tylko że pogaduch nie powinny brać udziału do statystach  jak to jest  przy jednej osobie ?


Co się tak czaisz @Anonim pisz konkretnie, czyj dorobek jest według Ciebie zbyt mały, żeby tego użytkownika nominować na kandydata? Aż tak prześledziłeś aktywność tej osoby?

 

Jeśli o lajkach, ciekawe ja odnosisz się do tych, które nadane przez Herosów, mam na myśli, że dają zwiększenie "licznika lajków o 2"... a propos, @Rafał, czy one liczone są 1:1 (czyli za dwa) ?

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Misiek62 Lajki od OH x2 są liczone 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62 Lajki od OH x2 są liczone 😉


@Anonim wwiem, że gdy komuś "dam lajka" to pod postem przybywa 2... nie mam pewności czy te dwa są podstawą do rankingu dl nominacji na Herosa.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Z tabelki *1.25 @Misiek62, więc więcej niż 1 do 1.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7748
  • 80

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Misiek62 w ilość lajków otrzymanych przez pół roku liczą się wszystkie, włącznie z tymi, które przyznali Herosi. Przywilejem bycia herosów jest już to jak dobrze pisze @Anonim, że liczą się podwójnie. 

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Wg mnie, poziom aktywności członków Społeczności wzrósł. To namacalny dowód w podejmowanych wysiłkach na zapleczu, by tak właśnie było Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Misiek62, masz moje poparcie by żaden karamba mamma mija nie dźgał nas od tyłu, bo coś tam nie gra. Ma grać ***** ... i tak trzymaćEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2833
  • 7107
  • 184

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@Anonimnapisał(-a)

Wg mnie, poziom aktywności członków Społeczności wzrósł. To namacalny dowód w podejmowanych wysiłkach na zapleczu, by tak właśnie było Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Misiek62, masz moje poparcie by żaden karamba mamma mija nie dźgał nas od tyłu, bo coś tam nie gra. Ma grać ***** ... i tak trzymaćEmotikon: Język


Karramba, czy to coś do mnie ? Może Bartollini Bartłomiej ( mamma mija ) herbu Zielona Pietruszka coś wyjaśni ?

 

A tak na prawdę o co chodzi ?

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Katani1, bez owijania w bawełnę. To ostatnie było do @Anonim. Ja wyjaśniłem Twoje wątpliwości, teraz kolej na @Anonim. Ciekawe, kogo miał na myśli? Jakby co, @Misiek62 też podniósł klapnięte uszko  miśka z bajkiEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2833
  • 7107
  • 184

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

A podobno nikomu nie zależy na punktach...

 

Dobranoc 


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7748
  • 80

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

To jeszcze tylko wracając do tematu podniesionego przez @Misiek62  odnośnie wpisu @Artura w temacie  jak zostać herosem doszliśmy do wniosku, że mając tak aktywnych użytkowników nie ma powodu skupiać się na całości a warto na ostatnim półroczu, co zresztą jest zgodne z założeniem, że Herosi są ambasadorami społeczności, a by móc nimi być i pomagać, to również podstawą jest aktywność.

@Anonim myślę, że @Katani1 tylko i wyłącznie humorystycznie do tego podszedł i przyznam szczerze, że trafił wg mnie w 10tkę 😉 Pamiętajcie proszę, że nie liczą się wyłącznie suche liczby, choć są ważnym wyznacznikiem aktywności, liczy się bardzo postawa ambasadorska, którą zawsze przy tego typu wyborze podkreślamy ;).