Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@RaDo_snynapisał(-a)

@Anonim wiem. Z czystej ciekawości moje zapytanie jak wyglądamy przy Was 🙂


@RaDo_sny, na miejscu Twoim i innych pracowników Orangeszukałbym "pocieszenia" w zawartości Waszych portfeliEmotikon: Mrugający Ale czy Prezes to doceni?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Anonim pomidor 🙂 więcej nie wypada mi napisać 😛

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@RafałTu jeszcze raz do analizy cały ranking.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Okej @Anonim moja wina co do precyzyjności opisu szczegółowego rankingu. Nie znajduje się w nim liczba rozwiązań, tylko ilość punktów za nie, tak samo z pozostałym wartościami. Dlatego też jest tam na końcu mnożnik. Przykładowo jeżeli chodzi o Ciebie: udało Ci się uzyskać 57 rozwiązań w pierwszym półroczu i w związku z tym liczba 171 to ilość punktów za nie (57*3). Tylko ilość komentarzy jest w stosunku 1:1, bez żadnego mnożenia 😉

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Rafał nie lepiej było by bez tych działań matematycznych? To co w profilu + systemowe dodatki 😉

Tak na marginesie poczytałem trochę Forum, bo wstyd że tak zaniedbałem NO, ja taki oczytany w realu jestem, ale ta tabelka mnie zmotywowała.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Anonim błędy początkującego 😉 Spodziewałem się, prawdopodobnie niesłusznie, że więcej będzie pytań o ilość punktów, niż o liczbę rozwiązań, dlatego przedstawiłem składowe składające się na sumę punktów 😉 Dlatego wybaczcie jak jest to mało czytelne, następnym razem mam nadzieję, że już wszystko będzie jasne od początku do końca.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Większość po łebkach to przejrzała, zresztą liczy się sama obecność na liście, jeśli ktoś się faktycznie z tych 25 łapie i błędów nie ma, to rozpiska niewiele zmienia, więc niepotrzebnie się martwiłeś @Rafał 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Ja tam dojrzałem mnożniki i nie sądzę by były błędy rachunkowe. Nie mniej jednak, oczekiwałbym wyjaśnienia, że obecnie ekipa NO czyta "regulamin wyłaniania Herosów" literalnie, czyli bierze pod uwagę tylko dorobek z półrocza, w każdej z kategorii aktywności uwzględnianej do stworzenia listy nominatów, i tyle... Gdy jednak (do momentu podjęcia ostatecznej decyzji) grupa tych użytkowników z "*" nie zdołała przekroczyć przyjętego minimum, to lista ta daje praktycznie tylko 11 osób... a gdy dołoży się do tego jeszcze ten niemierzalny aspekt - "postawa ambasadora".... to ... Stąd moje pytanie - niejako sugestia, aby utrzymać przpomniane przeze mnie info z deklaracji Artura iż liczba rozwiązań jest brana za cały okres aktywności... wszak za mijające pierwsze dwa lat istnienia forum, grupa osób z dwu i trzycyfrowym wskaźnikiem ilości rozwiązań jest jeszcze skromna.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Misiek62Tylko że pogaduch nie powinny brać udziału do statystach  jak to jest  przy jednej osobie ?

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Anonim nie zmienia to jednak zasad, bo rozwiązania są podstawą i te poprzednio mnie wykluczyły z OH, jakby spojrzeć głębiej to Lajki też powinno się wykluczyć ze statystyk.