Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Już to tak długo trwa, że sam jestem ciekaw, jaki ostateczny wynik będzie po tych testach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

A ja z przyjemnością chciałbym mieć wybór taki czy inny dekoder 😉 więc czekam aż będzie "w ofercie".


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Też ciągle czekam na wyniki testów i ew. możliwość rezygnacji z dekodera na rzecz dedykowanej aplikacji na Android TV (liczę, że jednak nie zarzucono pomysłu 🙂 ).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@Aśka_MWprawdzie owe ogłoszenie to już historia ale czy wiadomo coś o uchuomieniu tej usługi lub chociaż kolejnych jej testów?

Obecnie mam zarówno multiroom jak również światłowód. Dobrze by było zmniejszyć ilość urządzeń pod TV.

Na chat poinformowano mnie, że nie przewiduje się uruchomienia tej usługi, a szkoda. Jeśli odpowiedź nie może być na forum proszę o wiadomość na prywatnej.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@radekrp90  Jest dostępna już usługa z urządzeniem na androidzie w 4K  jako usługa Multiroom. Obecnie 

Natomiast samego udostępnionej aplikacji na urządzenia nie ma. 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@Citi2017 To wiem. Temat jest o oddzielnej aplikacji, więc pytam o nią.

Teoretycznie po odprawieniu różnych egzorcyzmów da się zainstalować Orange TV Go. Nie mniej gdyby tak wydano aplikacje na Android TV można by się pozbyć wielu problemów z dekoderami (brak kabli, może lepsza współpraca z urządzeniami firm trzecich, dodatkowych pilotów i co najważniejsze chyba w dzisiejszych czasach, można by to dopisać do działań ECO - przecież zawsze to kilka watów mniej w domostwie wygeneruje o kilka gramów CełOdwa mniej... a teraz wszystko ma być przecież zielone).


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@radekrp90 niestety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy taka aplikacja zostanie udostępniona. Gdyby tak się stało, to informacja o tym pojawiłaby się na forum z chwilą jej startu. Na ten moment nie mam żadnej wiedzy w tym temacie 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Udało mi się uruchomić OrangeTVGo na TV z Android TV (Philips jeśli ma to jakieś znaczenie) ale bez myszki podłączonej do TV używanie jest beznadzieje, bo aplikacja nie wspiera przycisków fizycznych tylko dotyk. Niestety dotykowe ekrany w telewizorach jest mało popularne 😄


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Mam android TV (model X88Pro S, android versja 10, wersja jadra 4.9.170) i bylem w stanie zainstalowac aplickaje orange TV go z google play store (ostatni update 9 marca 2022) ale nie da sie jej odpalic:

wystepuje bład: "To urzadzenie nie jest wspierane"

 

Czy sa dosptepne starsze wersje appki dla orange TV go ktore mozna zainstalowac recznie a nie przez play store, ktore beda dzialac?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Srpóbowalem tez zalogowac sie to orange TV go przez strone internetowa ale pod adroidem nie da raday. System - strona tvgo.orange.pl - zmusza mnie do zainstalowania apki na androidzie która i tak sie nie uruchamia. Pełna frustracja !!! Kto pisze ten software