Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Szukamy testerów Android TV


@PeterMacnapisał(-a)

Ktoś z testerów testuje na Nvidia Shield TV ? czy wszysko na MiBoxach tanich siedzi 😄

 

Kiedy w końcu appka ujrzy swiatło dzienne dla reszty abonentów ? Cos długo te testy trwają, a pewnie i tak zaraz wyłapie osobiście niedoróbki 😉


Teraz nie testuje się ani na MiBoxach ani na Nvidia Shield TV 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Szukamy testerów Android TV

To na czym teraz 🙂 ? telewizory z Andkiem, a moze Google TV nowe ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Szukamy testerów Android TV

@PeterMac telewizory smart z dedykowaną aplikacją i operatorskie androidboxy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Szukamy testerów Android TV

Grubo ponad rok temu, kiedy jeszcze testowa aplikacja działała na android tv, napisałem w komentarzach do aplikacji ze fajnie ze nie trzeba mieć półek boxów skrzynek i kabli na ścianie i można się cieszyć z jednego pilota- na to pomarańczowi zablokowali apkę i pojawiła się tylko możliwość używania na boxie. Play, Player , Canal, nawet rosyjscy operatorzy poszli w aplikacje, natomiast nasz operator twierdzi ze testuje. Chyba naszą wytrzymałość ...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Szukamy testerów Android TV

@Wiktoria17  - z uwagi na fakt, iż posiadałem parę nr telefonicznych w pewnej sieci, która wciskała wszystkim "darmowy" pakiet swojej IPTV via aplikacja w ramach abonamentu, miałem przedmiotową aplikację zainstalowaną na Android TV i napiszę tylko, że jeśli miałoby to tak działać dalej, to wolę osobny dedykowany box ;). Menu kompletna klapa i niefunkcjonalne nawet po zeszłorocznych poprawkach, w ICU 100 jest zdecydowanie lepsze, chociaż też daleko mu do doskonałości i przejrzystości.
Niestety nie dane mi jest testować (szukacie może jeszcze testerów @Aśka_M ??) ani aplikacji OrangeTV na AndroidTV ani ich AdroidTvBoxa więc nie mogę się wypowiedzieć na temat ich funkcjonalności ani porównać ich do konkurencji czy ICU 100.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Wydaje mi się , że jednak Tvbox orange jest wygodniejszy w użytkowaniu niż icu100 chociaż dużo mu brakuje w jakości obrazu i funkcjonalności może na razie jest okrojona) w stosunku do ICu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Jestem chętny! Proszę o więcej szczegółów.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8350
  • 23

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@siara dzięki za zainteresowanie, ale to bardzo stary temat. Zgodnie z info w tytule nabór do testów jest zakończony. Niemniej jednak obserwuj nasze forum, bo co jakiś czas pojawiają się różne akcje, które mogą Cię zainteresować 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Dzięki za info 🙂
Czy wiadomo już kiedy platforma będzie dostępna na TV?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@siara  bezpośrednio jako apka na smart tv nieprędko (być może wcale...). Ogólnie to opcja w tej formule chyba upadła. Jest tylko jakaś tam namiastka na deku opartym na andku występującym w opcji do multiroomu (ale to nie ta początkowa koncepcja, niestety).