Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Poziom 21, Pasjonat
  • 218
  • 235
  • 8

Szukamy testerów Android TV

@PeterMacnapisał(-a)

Ktoś z testerów testuje na Nvidia Shield TV ? czy wszysko na MiBoxach tanich siedzi 😄

Kiedy w końcu appka ujrzy swiatło dzienne dla reszty abonentów ? Cos długo te testy trwają, a pewnie i tak zaraz wyłapie osobiście niedoróbki 😉

Teraz nie testuje się ani na MiBoxach ani na Nvidia Shield TV 🙂

Poziom 19, Pasjonat
  • 120
  • 232
  • 1

To na czym teraz 🙂 ? telewizory z Andkiem, a moze Google TV nowe ?

Poziom 32, Ekspert
  • 2479
  • 6165
  • 99

@PeterMac telewizory smart z dedykowaną aplikacją i operatorskie androidboxy.

Poziom 20, Pasjonat
  • 74
  • 80
  • 2

Grubo ponad rok temu, kiedy jeszcze testowa aplikacja działała na android tv, napisałem w komentarzach do aplikacji ze fajnie ze nie trzeba mieć półek boxów skrzynek i kabli na ścianie i można się cieszyć z jednego pilota- na to pomarańczowi zablokowali apkę i pojawiła się tylko możliwość używania na boxie. Play, Player , Canal, nawet rosyjscy operatorzy poszli w aplikacje, natomiast nasz operator twierdzi ze testuje. Chyba naszą wytrzymałość ...

Poziom 21, Pasjonat
  • 262
  • 505
  • 7

@Wiktoria17  - z uwagi na fakt, iż posiadałem parę nr telefonicznych w pewnej sieci, która wciskała wszystkim "darmowy" pakiet swojej IPTV via aplikacja w ramach abonamentu, miałem przedmiotową aplikację zainstalowaną na Android TV i napiszę tylko, że jeśli miałoby to tak działać dalej, to wolę osobny dedykowany box ;). Menu kompletna klapa i niefunkcjonalne nawet po zeszłorocznych poprawkach, w ICU 100 jest zdecydowanie lepsze, chociaż też daleko mu do doskonałości i przejrzystości.
Niestety nie dane mi jest testować (szukacie może jeszcze testerów @Aśka_M ??) ani aplikacji OrangeTV na AndroidTV ani ich AdroidTvBoxa więc nie mogę się wypowiedzieć na temat ich funkcjonalności ani porównać ich do konkurencji czy ICU 100.

Poziom 13, Recenzent
  • 29
  • 12
  • 0

Wydaje mi się , że jednak Tvbox orange jest wygodniejszy w użytkowaniu niż icu100 chociaż dużo mu brakuje w jakości obrazu i funkcjonalności może na razie jest okrojona) w stosunku do ICu.