Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

@Morciak no i fajnie 🙂 jak już się konkretnie zdecydujesz podeślij zgłoszenie mailem na adres z regulaminu  dodając podpisany załącznik nr 2 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

@Citi2017  nie narzekaj bo elblążkowo było jednym z pierwszych miast w którym orange uruchomiło ftth  Emotikon: Język


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Witam serdecznie Ja jestem chętny do testów 5G i nie tylko. 

Mam doświadczenie też w testach innych firm dawniej nazywało się (nadchodzi4.com dla testerów) obecna Nazwa Play. Obraz brałem udział w testach dla firm Samsung,  Sony, Philips 

Pozdrawiam serdecznie Krzysztof


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

@pocztamedia dzięki za zgłoszenie 🙂 potrzebny będzie jeszcze podpisany załącznik nr 2 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Witam. Ja chętnie bym uczestniczył w testach niestety ja fizycznie nie mogę. Siostra siedzi Lublinie i chętnie potestowałaby. Ona nie ma tu konta ani karty orange. Czy jest możliwość, żebym ja się zgłosił ona będzie testować i ja będę przekazywał testy ewentualnie ona się zaloguje na moje i sama będzie.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

@Emill1 dzięki za zainteresowanie testami 🙂 odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Jestem również zainteresowany testami 5G. Niestety nie jestem z podanych okolic. Będę jednak w niedługim czasie przebywał w Wa-wie, nie wykluczone, że również w Lublinie, ale niestety nie codziennie. Czy dla takich osób jest jakaś szansa, by mieć możliwość dotknięcia nowej technologii? Emotikon: Mrugający

 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

@ketrasaArtur myślę, że możesz wysłać zgłoszenie. Oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe napisz w nim jak długo planujesz przebywać w obszarze zasięgu. Weź też, proszę pod uwagę to, że w obydwu miastach zasięg jest w określonych miejscach. Zgłoszenie podeślij na maila z regulaminu, dołącz podpisany załącznik nr 2 i napisz swoją nazwę użytkownika na forum. Komisja zdecyduje 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 78
  • 1

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Witam grupę mam nadzieję że 5 G zastąpi internet światłowodowy który miał być dociągnięty w tamtym roku do mojego domu a teraz się dowiedziałem że inwestycja wstrzymana na światłowód. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Jeśli 5G ma zastąpić światłowody, to będzie tak samo zatkane jak obecnie lte.