Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Jednym z bardziej gorących tematów, z zakresu sieci mobilnej,  jest obecnie 5G. Sporo zostało już powiedziane w tej sprawie, czas więc przekonać się jak to działa w praktyce.
Jak to zrobimy? Najprościej 🙂

Udostępnimy Wam możliwość wzięcia udziału w testach 5G 🙂

Zdjęcie do wpisu.jpg


Zatem do rzeczy!
Szukamy osób, które chciałyby przetestować możliwości 5G i spełnią poniższe warunki:

  • zarejestrowanymi użytkownikami naszego forum
  • co najmniej 4h w ciągu doby przebywają w obszarze z dostępnością sieci testowej 5G (zgodnie z mapkami poglądowymi dołączonymi do regulaminu)
  • do 19 listopada do 23:59 prześlą na skrzynkę NaszOrange@orange.com odpowiedź na pytanie:
    „Jak w przyszłości będzie można wykorzystać 5G, czyli ultra szybki Internet mobilny z bardzo małymi opóźnieniami?”

Poza odpowiedzią na pytanie, pod uwagę będziemy brać także aktywność na forum nasz.orange.pl (rozwiązania i posty) oraz staż w Społeczności.

 

Tester, na czas testów, otrzyma od nas smartfon 5G: Orange Neva Jet wraz z kartą SIM.

 

Czego będziemy oczekiwać w zamian?

Tego, co lubicie najbardziej -  korzystania z Internetu Emotikon: Bardzo szczęśliwy a oprócz tego przesyłania do nas wyników i dzielenia się nimi ze Społecznością Nasz Orange.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w załączonym regulaminie.
Zapraszamy Szczęśliwy mężczyzna

 

To kto chętny? Emotikon: Szczęśliwy

 

 

48 ODPOW. 48

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Asia robisz to złośliwe kolejne testy nie dla mnie bo ja Elbląg grr 😭


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Asia raczej nie ma wpływu na to, gdzie Orange uruchomiło testowe 5G.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Piotruś to była przenośnia ☹️ nie oskarżenia 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Zdecydowanie wpływu nie mam, ale na pewno mamy tu osoby, które przebywają na co dzień w obszarze testowego zasięgu 5G i będą chętne sprawdzić jak to działa w praktyce 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Asia ma teraz trzy testy na głowie 🙂 Super, że coś się dzieje u nas na forum 🙂

@Citi2017 :Poczekaj cierpliwie, kiedyś załapiesz się na jakieś testy. Z gadżetami też nie wierzyłeś 😉
Ja też nie na każde testy się łapie, a testowanie Flexa z którego skorzystałem to chyba trzecie lub czwarte testy które odbywały się od początku powstania Nasz Orange.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Piotruś co w Elblągu testować mam skoro nowości są tylko dla dużych miast jak warszawa Olsztyn itp a Elbląg to wieś ☹️


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Możesz potestować aplikację mój Orange chyba jeszcze 🙃 ale cierpliwości - akcje testuj z Orange w różnej formie są kilka razy w roku.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

Chętny i to bardzo ale niestety z Bydgoszczy. Więc jak coś będzie innego to ja będzie chętnie 😉👍💪


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Szukamy testerów 5G z Lublina i z Warszawy

W odpowiedzi na post @Aśka_M  pozwolę sobie wyrazić wstępnie zainteresowanie udziałem w niniejszym teście. 🙂

Miłego dnia 😉