Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

Ale bajerancko zrobiona Gala😁 jestem pelny podziwu dla pomyslodawcow i realizatorow. Dziekuje wszystkim i gratuluje nominowanym i zwyciezcom.

IMG_20201231_180949.gif


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5486
  • 18265
  • 186

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

Wyrazy uznania dla  Zespołu NO za pomysł. Doceniam "pracę analityczną" w zakresie wskazania kandydatów i wyłonienia zwycięzcy. Nie zazdroszczę "odpowiedzialności" za wybory 😉 

Jak sądzę "Łopata" to chyba do kategorii "Złotych Malin", czyli malina na torcie...

 

Co do Nominowanych i Zwycięzców... jest mi miło, że znalazłem się w tym gronie... i ze swej strony gratuluję wszystkim.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14074
  • 57898
  • 699

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

@Misiek62 sam fakt, że się znaleźliśmy to wyróżnienie...normalnie obwód klaty mi się powiększył z dumy...jeszcze raz gratulacje


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5486
  • 18265
  • 186

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

hmmm, no fakt, jestem zaskoczony, że mimo mojej skromnej (w porównaniu do minionych lat) aktywności Zespół uznał, że zasługuję... połaskotało ego.

Jak sądzę przesądził o tym dobór "kategorii"... bo to musiało mieć kluczowe znaczenie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14074
  • 57898
  • 699

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

@Misiek62 to jak będzie kategoria " Kabel Roku" to ja się piszę..bez względu na to czy miedziany czy FTTH..😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5486
  • 18265
  • 186

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

HaHaHa, widzisz @agat13 , w ten sposób sprokujemy dyskusję nad "kategoriami"...może do kolejnej edycji... bo ta jest pierwsza od początku istnienia Forum.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14074
  • 57898
  • 699

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

@Misiek62  znalazłoby się jeszcze kilka..Tropiciel Sensacji, Niezadowolony Modemowicz. Uparciuch Sieciowy, Grzebacz Liniowy, Niezorientowany Umownik, Niskopredkosciowiec Mobilny, ADSL-owiec Niezadowolony, Routerowiec Własny ONT- owy, PING-owiec Unijny, POPC- owiec Nieujety,........i wiele innych


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8044
  • 37

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

@Misiek62 napisał(-a)

w ten sposób sprokujemy dyskusję nad "kategoriami"...może do kolejnej edycji... bo ta jest pierwsza od początku istnienia Forum.


A pewnie zachęcam wszystkich do dyskusji! Chętnie poznamy Wasze typy. smiley-very-happy.png


 

@agat13 napisał(-a)

@Misiek62  znalazłoby się jeszcze kilka..Tropiciel Sensacji, Niezadowolony Modemowicz. Uparciuch Sieciowy, Grzebacz Liniowy, Niezorientowany Umownik, Niskopredkosciowiec Mobilny, ADSL-owiec Niezadowolony, Routerowiec Własny ONT- owy, PING-owiec Unijny, POPC- owiec Nieujety,........i wiele innych



ha ha kreatywnie @agat13 tytko pytanie, czy to są "wyjątkowe osiągnięcia"? 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14074
  • 57898
  • 699

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

@Kinga jak czytam po raz 2632 temat w którym postodawca rozwodzi się o pingach w grach na FTTH czy o zasięgu wifi na 10 piętrze...to naprawdę dałbym nagrodę za upór i chęć otrzymania na tacy wszelakich informacji bez zadania trudu poczytania czy choćby wyszukania w wyszukiwarce forum podobnych tematów...gdybym był wróżką, to bym politykom doradzał, a nie na forum się kręcił...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32721
  • 38442
  • 1384

Sylwestrowa Gala 🏆 Złote Herosy 2020 🏆

Najszybszy moderator 🤣🤪