Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Piotrekk85  ja mam inny pomysł @Anonim  lub np @ketrasaArtur weżmie umowę  ja protestuje oddam mu np fona i niech się domaga rozwiązania umowy 😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Citi2017: nie wyrobicie się z przesyłkami w 14 dni 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Piotrekk85  to chyba już ich sprawa 😜

Anonim

Nie dotyczy

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Citi2017  się wyrabia na NO 🙃 dobrze kombinuje 🙃

Mnie skreśl z listy, kogoś z pobliska szukaj... może Piotrek 😃

 

EDIT:

Tak dla potomnych... nie mam nic na umowę u Operatorów, miałem 10 lat wstecz i się sparzyłem 😒


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Citi2017 jest to rozwiązanie, ale jak @Piotrekk85 wspomniał, 14 dni to trochę za mało na przesyłanie między nami + rezygnacja z umowy. Do Orange musi dotrzeć przesyłka z rezygnacją przed czternastym dniem od podpisania. Inaczej może być już kłopot i zostanie się z niechcianą umową Emotikon: sfrustrowany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

Generalnie ja na brak GB też nie narzekam... Lista Herosów, którzy potencjalnie mogli by zostać laureatami konkursu się skraca... dobrze, że jest zapis "maksymalnie 2 uczestników z rangą Heros"... Odbieram go jako zachętę dla innych użytkowników NO, i niejako zapewnienie, że Herosi nie zdominują konkursu.

 

@Aśka_M   pobawię się w teorię spiskową... zaczynając od pytania, w jaki sposób Komisja będzie weryfikować, czy "wiadomość od użytkownika, że nie wyraża zgody na udział w Konkursie" faktycznie pochodzi od danego użytkownika NO? Bo wiesz, trudno mieć pewność, że ktoś, komuś, nie zrobi psikusa i np. wyśle wiadomość na NaszOrange@orange.com , że użytkownik NO ... tu jego Nick -- rezygnuje z udziału.. ale nie będzie to wiadomość od tego właśnie użytkownika. 

 

PS. Wiadomość o treści: 

 

"Stosownie do zapisu § 2 ust. 2 Regulamin Konkursu „Surfowanie za rozwiązanie” informuję, że jako użytkownik Nasz Orange o loginie "Misiek62" rezygnuję z udziału w tym konkursie."
wysłana na wskazany adres.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Misiek62 , ja też nie narzekam, bo prawie wszystko przez WiFi śmiga i też oddałem swoje GB na szlachetny cel Podarujmy Gigabajty Emotikon: Bardzo szczęśliwy Naturalne więc jest, że i ja odpadam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Misiek62 jeżeli Komisja, czyli Zespół NO dostanie info o rezygnacji i nie doszuka się informacji w tej sprawie od użytkownika na forum, upewni się w wiadomości prywatnej 🙂

@Anonim podeślij proszę maila z rezygnacją (tak dla formalności) 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Aśka_M , podesłałem a Ty uciekłaś...nie bój się kocurka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Anonim nie uciekłam 🙂 ja tu jestem nawet jak mnie nie ma 😉
Odnotowane 🙂