Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

Mam inne plany 🤪
Anonim

Nie dotyczy

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

Mój plan dla Herosów jest prostszy. Ale czy tak będzie? Nie mam bladego pojęcia. Przedstawię im go osobno, by zwiększyć pulę GB dla aktywnych forumowiczów Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur  jest w regulaminie jak zrezygnować 😉

 


Dzięki za podpowiedź. Już wysłałem rezygnację Emotikon: Szczęśliwy Niech inni zyskają Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Anonim  ale naj aktywniejsi są @ketrasaArtur @Piotrekk85 @Anonim misiek i ty to o czym tu mówić  wygraliście no po za Irkiem podobno zrezygnował  😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

A może ktoś recenzje będzie pisać?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Citi2017 patrz post wyżej. Emila już też wysłałem z rezygnacją Emotikon: Mrugający Widać, że się udzielasz, więc jak najbardziej masz szansę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Piotrekk85 Ja nie mnie aż tak nie stać kupić kilka komórę za 1000 zł a wymyślać specjalnie głupoty to nie wypada trzeba najpierw testować by opisać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@Citi2017 , nie bądź pesymistą. Czytałeś, co @Piotrekk85  pisał? Ja też więcej gadam bez sensu, niż się udzielam, a nawet gdyby któryś z dwójki Herosów coś rozwiązań nałapał, to ośmiu forumowiczów ma w sumie większą szansę na wykazanie się, że im zależy na nagrodach. Nic na siłę @Citi2017 , to od Was zależy, czy Wam nomen omen zależy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85 Ja nie mnie aż tak nie stać kupić kilka komórę za 1000 zł a wymyślać specjalnie głupoty to nie wypada trzeba najpierw testować by opisać 🙂


Czy ja Ciebie dobrze rozumiem? Obawiasz się, że nie przetestujesz żadnego urządzenia dostępnego na stronie orange.pl?

 

@Aśka_M napisała:

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

W zasadzie to, co część z Was robi na co dzień, czyli pomagać innym Serce

  • każde zdobyte rozwiązanie (ważne: oznaczone przez autora tematu – tylko te się liczą; dla tematów stworzonych w grudniu) to 200 pkt w konkursie dla użytkownika – pomocnika 🙂
  • a że nie samymi rozwiązaniami forum żyje Emotikon: Mrugający to dodatkowe punkty (z przedziału 0-200 pkt) można dostać za opublikowanie własnej recenzji sprzętu dostępnego obecnie w Orange.

Możesz przecież odpowiadać na tematy założone przez innych użytkowników. Twoje rozwiązanie też jest brane do rankingu o pakiety.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie – konkurs

@ketrasaArtur  @Aśka_M  napisała że przedziału 0-200 pkt) można dostać za opublikowanie własnej recenzji sprzętu  

Ale by dać recenzje sprzętu  to trzeba go  przetestować  a nie wymyślać jakieś bzdury o to mi chodziło