Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
A może zdjęcie użytkowników a nie ze stocka? 😄 powrzucamy nasz zdjęcia i zrobicie mozaikę?

Ależ mi się podoba ten pomysł! Mam nadzieję, że będziemy mogli wykorzystać go przy odświeżaniu grafik :3

 

@Anonim, to my jeszcze nie jesteśmy w strefie euro? ;-)) A na serio - dzięki za sugestię. W następnej wersji grafiki pewnie nie będzie w ogóle monet, ale gdyby się zaplątały to dopilnujemy, aby to były złotówki.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
@pablo_ck, to my jeszcze nie jesteśmy w strefie euro? ;-))

Że też ktoś na to zwrócił uwagę.... 😄  Dla mnie to są jakieś-tam monety... 

 Mogę podrzucić kilka fotek zrobionych na grzybobraniu w lesie , nie ma monet, obojętne ideologicznie, nikt się nie czepnie (chyba) 😞 

Próbki jakieś wsadziłem na FB... 😄

 

P7020133

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Nawiązując do info od Jozefg (w wątku Nasz Orange 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Misiek62 popieram Twój postulat 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No tak.... chciałem dobrze a burza mała się zrobiła.... 😄

Ale nic to - jeżeli ekipa rządząca na forum stwierdzi że taka lista serwisowa jest potrzebna to pewnie będzie....  Póki co nie ma z czego takiej listy robić!

Lepiej zamieszczajcie takie namiary bo to zawsze może być pożyteczne, ja tylko zacząłem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

No tak.... chciałem dobrze a burza mała się zrobiła.... 😄

Ale nic to - jeżeli ekipa rządząca na forum stwierdzi że taka lista serwisowa jest potrzebna to pewnie będzie....  Póki co nie ma z czego takiej listy robić!

Lepiej zamieszczajcie takie namiary bo to zawsze może być pożyteczne, ja tylko zacząłem


Oj tam, jaka burza, zobacz posta - link poniżej - więc jeżeli wielu z użytkowników poprze pomysł, to ktoś przysiądzie i wydłubie ze zbiorów umów i innych baz danych potrzebne informacje, sporządzi wykaz, który oczywiście trzeba będzie aktualizować 😉 

Dot. [FUT] Mój Funbox

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Skoro moderatorzy zaczynają przenosić posty, to może należałoby wyczyścić tematy działu
"baza wiedzy" z dyskusji użytkowników, czyli przenieść te posty do innych działów, zakładając stosowne wątki. Niechby baza wiedzy była dla "zwykłych" użytkowników tylko do odczytu.

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg na chwilę obecną mamy złotówki więc........to tylko sugestia z mojej strony 🙂 Ale......widzę że jest tu pewna grupa osób którym wiele uwag przeszkadza, a jest to tylko dyskusja, tzw. "burza mózgów", no ale może niektórzy uważają się za jakiś "guru". Może czasami się mylę, radzę może nie zawszę w 100% poprawnie, ale staram się zawsze pomóc i podzielić swoją wiedzą. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Skoro moderatorzy zaczynają przenosić posty, to może należałoby wyczyścić tematy działu
"baza wiedzy" z dyskusji użytkowników, czyli przenieść te posty do innych działów, zakładając stosowne wątki. Niechby baza wiedzy była dla "zwykłych" użytkowników tylko do odczytu.


@Misiek62, a przeszkadzają nam te komentarze pod tematami w bazie wiedzy? Chyba nie możemy ich technicznie przenieść, a do tego fajnie, kiedy można komentować cały czas, bo nigdy nie wiadomo kiedy wpis przeczyta ktoś, kto będzie miał słuszne propozycje zmian w tekście 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

OK, przekonałeś mnie.


Artur napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

Skoro moderatorzy zaczynają przenosić posty, to może należałoby wyczyścić tematy działu
"baza wiedzy" z dyskusji użytkowników, czyli przenieść te posty do innych działów, zakładając stosowne wątki. Niechby baza wiedzy była dla "zwykłych" użytkowników tylko do odczytu.


@Misiek62, a przeszkadzają nam te komentarze pod tematami w bazie wiedzy? Chyba nie możemy ich technicznie przenieść, a do tego fajnie, kiedy można komentować cały czas, bo nigdy nie wiadomo kiedy wpis przeczyta ktoś, kto będzie miał słuszne propozycje zmian w tekście 🙂


OK przekonałeś mnie, niech i baza wiedzy żyje opiniami użytkowników.