Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyjaciel Nasz Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@Citi2017 to nic, ale później po spotkaniu na NO przekażemy bagaż zdobytych doświadczeń weekendowych Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przyjaciel Nasz Orange

to fakt 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Przyjaciel Nasz Orange

Trochę zaktualizowałem pierwszy wpis w tym temacie Emotikon: Język...

 

Odnowiona w nim dyskusja przypomniała nam, że skład osobowy Herosów i Przyjaciół na drugie półrocze tego roku nieco się zmienił Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@Wiktor Już odwiedzam początek tematu, zapoznam się dokładniej. Wstępnie wygląda całkiem fajnie, szczególnie tabelka podoba mi się Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

Gratuluję wszystkim Przyjaciołom NO nowego odznaczenia. Fajny zaszczyt Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

Zajrzałem tu i podoba mi się, że forum pamięta o byłych OH, trzeba by jednak aktualizować zestawienie 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Przyjaciel Nasz Orange

Zaktualizowaliśmy pierwszy wpis dotyczący listy Przyjaciół NO oraz Herosów zgodnie z aktualną listą. Jednocześnie dziękujemy serdecznie nowym oraz dotychczasowym Przyjaciołom Nasz Orange za ich wkład w życie naszej społeczności – cieszymy się, że jesteście z nami. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

Lista Przyjaciół NO się powiększa. Źyczę, aby nasi przyjaciele znów wyskoczyli na status Herosa


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Przyjaciel Nasz Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

Lista Przyjaciół NO się powiększa. Źyczę, aby nasi przyjaciele znów wyskoczyli na status Herosa


A po co ? 🤔

Uważam, że przyjaciel to najwyższy zaszczyt jaki może spotkać człowieka - to moje takie małe, skromne co nieco ❤️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przyjaciel Nasz Orange

@wscieklaewka uważałem, że największe parcie jest do rangi Herosa. Też uważam rangę Przyjaciel NO za wyższe wyróżnienie niż Heros. Też bym tak chciał, ale ja nie zasługuję. Tak więc tym bardziej Tobie gratuluję 👍😉😎