Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

Cóż, wiem, że ta forma żeńskiego określenia Heros - Heroina kojarzy się... ale jest poprawna językowo... Dla odróżnienia warto wziąć pod uwagę wielką literę 😉 

 

Sprowokowaliście mnie do podparcia się https://sjp.pwn.pl/sjp/heroina-I;2464392.html - 3 znaczenie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13070
  • 53619
  • 624

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

@Misiek62 No to czekamy na główną rolę naszej Heroiny @Anonim 🙂

P.S. jedno co mnie cieszy, że kobieta pokazała, że w krótkim czasie można (będąc osobą nawet odrobinę techniczną) odnaleźć się na forum i pomagać innym...służąc wiedzą i doświadczeniem. To naprawdę cieszy, gdy ktoś tak skutecznie łamie stereotypy..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

@Misiek62  zgadza się, ale może też być heroska 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

Dziękuję za wyróżnienia i gratulacje dla pozostałych 👏

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

Ledwo wybudziłem się po popołudniowej drzemce i już przejrzałem na oczy, widząc w zacnym gronie 

@Anonim😍Przejrzałem po raz drugi, gdy ujrzałem powiew świeżości, co dobrze wróży przyszłości NO 😊 Serdecznie gratuluję wszystkim nominacji na ambasadorów Społeczności😁 Brawo👏


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

Panie i Panowie.
Gratulacje !
Anonim

Nie dotyczy

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

Jej jestem tak szczerze poruszona 🥲 Wow. 

 

Ja to dziś mam swój prywatny blue monday. Najpierw zaspałam do pracy 😅. Potem dostałam odmowną decyzję z urzędu ( po 3 miesiącach) 🤬 Następnie okazało się, że mąż ma Covid  ( ma tylko  tylko ból gardła na szczęście. Ja się czuję ok, już byłam na wymazie, jutro wyniki. Żeby było ciekawiej info dostał wczoraj. Robiliśmy testy apteczne i oba były negatywne. Mąż zrobił dziś w pracy i taki news od razu. 

 

A tu taka optymistyczna wiadomość. Czyli ten dzień na straty nie idzie😁

 

Heroina mi się podoba👍 Mam imię kończące się na -ina więc pasuje jak ulał😊

 

Serdecznie wszystkim dziękuję.

 

Gratuluję wszystkim nowym i jak starej gwardii 👏👏👏To zaszczyt dołączyć do takiego grona. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13070
  • 53619
  • 624

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

@Anonim Jako gwardia (nie taka znów stara-myślę o stażu na NO) z dziką rozkoszą przyjmujemy Cię "na łono" tak zacnego towarzystwa...jako naszą perełkę i promyk nadziei na większe "równouprawnienie" płci na forum...

Co się zaś tyczy covida, to element zewnętrzny otrzymany w gratisie i bez naszej  wiedzy..Miałem i wiem, że najgorsze to pierwsze dwa tygodnie, później już z górki.. Zdrowia życzę 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇


@slav72napisał(-a)

@Misiek62  zgadza się, ale może też być heroska 😉


Nie mogę się z Tobą zgodzić @slav72 ... Strona, której ufam nie zna takiego hasła: https://sjp.pwn.pl/szukaj/heroska.html


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🥇🥇Ogłaszamy Herosów I 2022 🥇🥇

@Misiek62  ale ja nie mówię nic o tym co piszą w słownikach a czego nie 😉 mówię że na koleżankę @Anonim  można mówić Heroska jak i Heroina (przy czym bardziej do gustu przypada mi osobiście to pierwsze).