Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe konto Mój Orange


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowe konto Mój Orange - jak mieć dostęp już teraz?

Spokojnie - czekaj na maila z informacją tylko uważaj aby do spamu nie trafił....


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowe konto Mój Orange - jak mieć dostęp już teraz?


Jozefg napisał(-a):

Spokojnie - czekaj na maila z informacją tylko uważaj aby do spamu nie trafił....


 

Tak też robię...do spamu lądują mi też inne ważne rzeczy...ok, czekam dalej...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

UPDATE:
Tymczasowo wstrzymujemy przyjmowanie nowych osób do testów nowego Mój Orange. Programiści pracują pełną parą i wprowadzają poprawki zauważonych błędów. Kolejne plany taryfowe - już za kilka tygodni 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowe konto Mój Orange

Mi Nowe Mój Orange się podoba, ale obecna wersja naprawdę nie jest zła. Ja po raz kolejny poproszę w w miejscu gdzie będziemy aktywować/kupować dodatkowe pakiety był odnośnik do regulaminu danego pakietu/promocji.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nowe konto Mój Orange

W takim razie czekam z niecierpliwością aby ujrzeć nowe oblicze Mój Orange. Mam nadzieję, że będzie przejrzyście i funkcjonalnie. Oby nie było gorzej jak jest obecnie, choć mogłoby być lepiej. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

Będzie lepiej! To mogę powiedzieć z całą pewnością. Na początku może być trochę zamieszania, ale jak już się ustabilizuje to "będzie Pan zadowolony" 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nowe konto Mój Orange

To mi się podoba! Tak nawiasem to w ostatnim czasie często robicie zmiany w Mój Orange. Która to już z kolei? 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

O. Nie tylko ja dzisiaj jestem "nocnym Markiem" ;-))

Ten wątek akurat dotyczy strony internetowej, która za kilka tygodni bardzo się zmieni i niektórzy mogą już testować wersję beta, a w aplikacji mobilnej rzeczywiście sporo się zmienia na bieżąco 😄

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nowe konto Mój Orange

@Artur No muszę nadrobić zaległości, a wieczorem jest tylko na to czas. 🙂 
Zdradzisz nieco szczegółów zmian? Będę cicho sza, nikomu nie powiem. Naprawdę!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

No i "padłem" wczoraj 😉 Choć na pierwszy rzut oka można mieć wrażenie, że to ta sama strona, bo kolory są bardzo podobne to jeśli często korzystasz z obecnej strony - szybko zauważysz, że zmieniliśmy niemal wszystko oprócz kolorów. Już niedługo (jeszcze nie wiem kiedy konkretnie) znowu będziemy mogli zapraszać do nowej strony kolejne osoby to sam się przekonasz, @Matt55 🙂