Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

✨🌲Nasza Bombkowa Choinka🌲✨ - Czwarta bombka


Zespół Nasz Orange
  • 2833
  • 11020
  • 150

✨🌲Nasza Bombkowa Choinka🌲✨ - Czwarta bombka

"It's time to play... " w filmową polecajkę 😉

 

t-gbmp-global-brand-digital-michaela-content-cannes-05042019-images-orange-1034.png

 

Chcielibyśmy Was zachęcić do podawania tytułów filmów, 🎞 które zamierzacie obejrzeć lub sami polecacie do obejrzenia dla naszej Społeczności w tym świątecznym i noworocznym okresie. Podawajcie tytuły filmów i jeżeli tylko dacie radę krótkie (albo i dłuuuuugie - jak komu wyjdzie 😁) uzasadnienie, dlaczego akurat ten. 🤠 Lista nie ma ograniczeń. 😋

 

Na dobry początek, dla podrasowania świątecznej atmosfery, 🎄☃️ proponuję urzekającego małego Kevina McCallistera😉 Chyba nie trzeba więcej niczego dodawać. 🤓

 

A już poza konwencją świąteczną chciałbym zaproponować tytuł, który zobaczyłem na początku grudnia: "Znachor" z roku '23. Przyznam szczerze, że podszedłem do niego - jak mawia stara reklama - z pewną dozą nieśmiałości. 😉 Bo pierwowzór z lat 80-tych był mi dość dobrze znany, więc raczej zaskoczenia tutaj być nie mogło. A jednak... Kreacje aktorskie Zośki i Maryśki były wyśmienite, a sam film bardzo dobrze się oglądało. No i... Myślałem, że twardy jestem i mało co mnie wzruszy, a jednak... się myliłem. 😛

 

Kolejny tytuł, który ja sam ponownie zamierzam obejrzeć to: "Tenet" Christophera Nolana. Muszę to zrobić, bo nie wszystko za pierwszym razem zrozumiałem. 🙄 Podobno ten film dopiero wtedy, zwłaszcza po obejrzeniu początku, staje się klarowny. 😲 W każdym razie - nie polecam w trakcie seansu się rozpraszać. 😏

 

PS: na koniec mały teścik. 😎 Bohater którego filmu (a uściślając - całej serii) zwykł wymawiać słowa zacytowane w pierwszym zdaniu tego posta? 😇

 

 

Zapraszamy do wspólnej dyskusji w tym ➡️ wątku.