Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 483
  • 811
  • 18

[Konkurs na NO] Mamy do rozdania punkty bonusowe za wskazanie rozwiązania🔎

Już od jakiegoś czasu wskazujecie nam posty, które zasłużyły na oznaczenie jako rozwiązanie - za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni! Emotikon: Mrugający

Spodobała nam się to, dlatego mamy dla Was konkurs wakacyjny!

orange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_1.png

O szczegółach akcji możecie przeczytać poniżej:

orange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_2.pngorange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_3.png

Wszelkie wątpliwości możecie zgłaszać w komentarzach poniżej lub pisząc wiadomość prywatną do nas: @Rafał,  @Wiktor

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 23, Pasjonat
  • 125
  • 326
  • 23

Super sprawa! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Może uda mi się coś wytropić Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 2359
  • 1087
  • 63

@RafałJak wiesz chyba ja najwięcej tego zgłaszam jak one będą przypisywane do mojego konta ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja Emotikon: Szczęśliwy

Internet do 60/10Mb/s
Zespół Nasz Orange
  • 483
  • 811
  • 18

Po oznaczeniu przez nas, będziemy dopisywać od razu te punkty do profilu Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 2885
  • 3379
  • 109

fajny pomysł

@Rafałnapisał(-a)

Po oznaczeniu przez nas, będziemy dopisywać od razu te punkty do profilu Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Poziom 17, Komentator
  • 43
  • 43
  • 0

haha To moje głównieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeżeli Ci pomogłem, kliknij w temat rozwiązany. Jeżeli choć trochę zostaw łapkę w górę Emotikon: Mrugający
Poziom 21, Pasjonat
  • 238
  • 383
  • 6

Pomysł zacny, tylko szkoda że doba nie ma 48 h Emotikon: Szczęśliwy ;p 

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.
Zespół Nasz Orange
  • 1514
  • 1350
  • 79

Ale zawsze @nikodem_dyzma możesz coś zgłosić Emotikon: Szczęśliwy; nawet gdybyś tylko przez przypadek natrafił na taki wpis Mrugający robot.

Poziom 29, Specjalista
  • 2359
  • 1087
  • 63

@WiktorA jest jakiś limit dzienny zgłoszeń ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja Emotikon: Szczęśliwy

Internet do 60/10Mb/s
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1514
  • 1350
  • 79

Nie ma... Co najwyżej - jeśli będzie kopa Zaskoczony mężczyzna tych zgłoszeń - doliczanie pkt odbędzie się z "lekkim" ;-) opóźnieniem.