Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 549
  • 1158
  • 19

[Konkurs na NO] Mamy do rozdania punkty bonusowe za wskazanie rozwiązania🔎

Już od jakiegoś czasu wskazujecie nam posty, które zasłużyły na oznaczenie jako rozwiązanie - za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni! Emotikon: Mrugający

Spodobała nam się to, dlatego mamy dla Was konkurs wakacyjny!

orange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_1.png

O szczegółach akcji możecie przeczytać poniżej:

orange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_2.pngorange-nieoznaczone_rozwiazania-popup_3.png

Wszelkie wątpliwości możecie zgłaszać w komentarzach poniżej lub pisząc wiadomość prywatną do nas: @Rafał,  @Wiktor

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 24, Specjalista
  • 206
  • 545
  • 28

Super sprawa! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Może uda mi się coś wytropić Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

@RafałJak wiesz chyba ja najwięcej tego zgłaszam jak one będą przypisywane do mojego konta ?

Zespół Nasz Orange
  • 549
  • 1158
  • 19

Po oznaczeniu przez nas, będziemy dopisywać od razu te punkty do profilu Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 34, Ekspert
  • 3045
  • 3804
  • 111

fajny pomysł

@Rafałnapisał(-a)

Po oznaczeniu przez nas, będziemy dopisywać od razu te punkty do profilu Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Poziom 18, Komentator
  • 53
  • 57
  • 0

haha To moje głównieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeżeli Ci pomogłem, kliknij w temat rozwiązany. Jeżeli choć trochę zostaw łapkę w górę Emotikon: Mrugający
Poziom 21, Pasjonat
  • 287
  • 492
  • 6

Pomysł zacny, tylko szkoda że doba nie ma 48 h Emotikon: Szczęśliwy ;p 

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 1675
  • 1748
  • 87

Ale zawsze @nikodem_dyzma możesz coś zgłosić Emotikon: Szczęśliwy; nawet gdybyś tylko przez przypadek natrafił na taki wpis Mrugający robot.

Konto usunięte
Nie dotyczy

@WiktorA jest jakiś limit dzienny zgłoszeń ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1675
  • 1748
  • 87

Nie ma... Co najwyżej - jeśli będzie kopa Zaskoczony mężczyzna tych zgłoszeń - doliczanie pkt odbędzie się z "lekkim" ;-) opóźnieniem.