Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

Minuta nie minęła a już dwa polubienia 🙂 jesteście szybcy. 💪


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@Aśka_M  mam pytanie techniczne odnośnie punktu "Uczestnicy, którzy napisali przynajmniej 5 postów: specjalna unikatowa odznaka Misiek62_0-1644261299370.png

 „Zimowa Olimpiada Orange” oraz 1 000 Punktów Orange przyznanych w profilu Uczestnika."

 

Czy taka odznaka będzie tylko jedna, czy może będą różne za poszczególne "dyscypliny"?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@Misiek62  ja to rozumiem tak,  że skoro Specjalna to jedna za całą Olimpiadę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@slav72spodziewam się takiej informacji, ale nie szkodzi zapytać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5733
  • 23257
  • 197

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@Aśka_M 

Czy można prosić o doprecyzowanie zasad?

Mam następujące pytania.

Żeby przez cztery dni zdobyć powiedzmy 30 tysięcy punktów w pierwszej konkurencji to trzeba by było każdego dnia wyprodukować 7500/15=500 postów? Dobrze rozumiem? Albo przejrzeć 7500 "stron" forum?

W drugiej konkurencji liczą się polubienia wszystkich postów, czy tylko tych opublikowanych w czasie trwania konkurencji?

W trzeciej konkurencji liczy się czas oznaczenia jako rozwiązanie, bez względu na datę publikacji samego rozwiązania?

W czwartej konkurencji w liczniku znajdą się wszystkie polubienia, czy tylko polubienia postów opublikowanych w czasie trwania konkurencji? Co zrobicie jeśli mianownik będzie zerem?

 


Zespół Nasz Orange
  • 1146
  • 8520
  • 23

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@j131 odpowiedzi poniżej 🙂

 


Żeby przez cztery dni zdobyć powiedzmy 30 tysięcy punktów w pierwszej konkurencji to trzeba by było każdego dnia wyprodukować 7500/15=500 postów? Dobrze rozumiem? Albo przejrzeć 7500 "stron" forum?


Tak, zgadza się. Lub odpowiednia kombinacja ilości postów i wyświetleń.

 


W drugiej konkurencji liczą się polubienia wszystkich postów, czy tylko tych opublikowanych w czasie trwania konkurencji?


Liczą się polubienia dla wszystkich postów otrzymane w przedziale czasowym konkurencji.

 

W trzeciej konkurencji liczy się czas oznaczenia jako rozwiązanie, bez względu na datę publikacji samego rozwiązania?


Tak, brana będzie pod uwagę data oznaczenia rozwiązania. Jednocześnie w czasie trwania tej konkurencji moderatorzy nie będą "agitować" o rozwiązania autorów, ani oznaczać zgłoszonych postów jako potencjalne rozwiązania.

 

W czwartej konkurencji w liczniku znajdą się wszystkie polubienia, czy tylko polubienia postów opublikowanych w czasie trwania konkurencji? Co zrobicie jeśli mianownik będzie zerem?


W liczniku będą polubienia dla wszystkich postów otrzymane w czasie trwania konkurencji, a w mianowniku posty lub/i tematy, które powstaną między 16 a19 lutego. W przypadku braku postów i założonych tematów (mianownik = 0) nie będzie spełniony warunek aktywności w tej konkurencji, ponieważ licznik i mianownik będą rozpatrywane łącznie.
Zero postów lub tematów = brak prezentacji w rankingu.


Zespół Nasz Orange
  • 1146
  • 8520
  • 23

🎯🏆🏅 Konkurs: Zimowa Olimpiada Orange

@Misiek62 przepraszam, że nie odpowiedziałam - dopiero teraz zauważyłam, że przegapiłam pytanie 😞

Dla uczestników, którzy dodadzą min 5 wpisów (z wyłączeniem podkategorii "O Społeczności") i jednocześnie nie zostaną zwycięzcami, będzie jedna odznaka za cały konkurs bez podziału na dyscypliny. Odznaka czeka już gotowa razem z pozostałymi 🙂