Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@slav72 

 

Zgadzam się z tobą 👍.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

Czytając poprzedników, sądzę, że "regulamin" w zakresie zaliczania rozwiązań winien zostać doprecyzowany... Tym nie mniej, wydaje mi się, że nieważne kiedy temat został utworzony, tylko kiedy zostało wskazane rozwiązanie - tak jak zaliczane są do kwalifikowania ich na potrzeby spełnienia warunków do uzyskania godności Herosa na kolejną turę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

Jutro po 18-tej się dowiemy. Pojawiło się rozwiązanie z tematu założonego jeszcze w 2019r. Chyba, że rozwiązanie zostanie anulowane.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange


@Misiek62napisał(-a)

Czytając poprzedników, sądzę, że "regulamin" w zakresie zaliczania rozwiązań winien zostać doprecyzowany... Tym nie mniej, wydaje mi się, że nieważne kiedy temat został utworzony, tylko kiedy zostało wskazane rozwiązanie - tak jak zaliczane są do kwalifikowania ich na potrzeby spełnienia warunków do uzyskania godności Herosa na kolejną turę.


@Misiek62  nie chcę się wymądrzać ale wyłanianie Herosów to zupełnie inna sprawa gdyż tu jest brany pod uwagę całokształt z danego półrocza to siłą rzeczy uwzględniane są osiągnięcia z tego okresu, a konkurs trwa tylko 8 dni i z tego okresu powinny być brane osiągnięcia (ale jak mówiłem to tylko moje zdanie, zobaczymy co odpisze na pytanie @Rafał ).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@slav72 ja wyraziłem swoją opinię o możliwym sposobie kwalifikowania. Nie twierdzę że zgodnym ze stosowaną metodą. Jestem ciekaw czy zespół rozwieje wątpliwości.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@Misiek62  jasne 🙂, a ja się do niej odniosłem wyrażając swoją 🙂.

PS. 

Już po południu a odpowiedzi od Zespołu NO na moje pytanie brak 🤔


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8353
  • 23

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@slav72 doprecyzujemy wszystko przed dzisiejszą aktualizacją wyników. Jeszcze chwila cierpliwości 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@Aśka_M  czekam zatem z (nie)cierpliwością 😁😉


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8353
  • 23

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange


@slav72 napisał(-a)

czy punkty  (200) dodawane są za "Rozwiązania" z okresu trwania konkursu czy ogólnie, nawet jeśli zaznaczono "Rozwiązanie" z wcześniejszych okresów?


Punkty w konkursie przyznawane są za wszystkie rozwiązania niezależnie od daty, kiedy odpowiedź oznaczona jako rozwiązanie została dodana (regulamin konkursu nie wprowadza ograniczeń). Rozwiązanie jest osiągnięciem i liczy się data jego "zdobycia"  - ważne, żeby było to w czasie trwania konkursu.

Rozwiązanie może oznaczyć tylko autor tematu, ponieważ z naszej strony wstrzymujemy pracę z rozwiązaniami, aby nie wpływać na wyniki. Oczywiście jeżeli autor oznaczy rozwiązanie, które nie jest merytoryczne, to zostanie ono odznaczone przez moderatora, a punkty nie będą przyznane - tak, jak dzieje się to na co dzień.

 

Mam nadzieję, że teraz wszystko jest już jasne 🙂

Powodzenia dla wszystkich 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🎯🏆🏅 Konkurs: Olimpiada z Orange

@Aśka_M  dzięki za szczegółową i wyczerpującą odpowiedź, teraz wszystko jest jasne 🙂