Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

@bezaikropka to tylko zmiana klawiatury z Polski programisty na Polski 214, więc nastąpiło zamiana z i y.

Mnie też nieraz uwiecznili z literówkami. Często słownik w smartfonach zamienia i wychodzą dziwaczne, śmieszne sytuacje, które czasami też wolałbym ukryć.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy


@bezaikropkanapisał(-a)

Mi chyba nie uda się zawalczyć, ale i tak polajkuję 👍


Cześć koleżanko, dawno Cię nie było, zgłaszaj się w konkursie i "nigdy nie mów nigdy", jak sama widzisz punkty są za samo przeglądanie stron forum - a stron jest multum. Także do dzieła 😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 113
  • 303
  • 0

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

Oops, chyba coś popsułem 😫 Przepraszam @bezaikropka Nikogo miałem nie gasić 😭


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

Droczę się tylko 😀. Literówka zwykła rzecz, każdemu się może zdarzyć.

Powodzenia dla wszystkich biorących udział w Mikołajkowym rajdzie.

istockphoto-1336163429-612x612.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

Odejmując Bartłomieja i Wiktora z Zespołu NO, na dzisiaj 15 uczestników dało lajka w pierwszym poście...

Anonim

Nie dotyczy

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

Podbijam temat 😁

Już 16 dało Polubienie 😀


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

No proszę, jaki zacny i aktywizujący mocno społeczność konkurs. Powodzenia dla wszystkich! 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

@Aśka_M  Dzisiaj zajrzałem do regulaminu... i naszła mnie taka wątpliwość... bo chyba nie zostało to uregulowane:
czy, w sytuacji gdy ktoś z pierwszej 10 utraci prawo do nagrody - § 5 ust. 9, możliwe jest przyznanie danej nagrody uczestnikowi, który zgromadził kolejno największą liczbę punktów za aktywność w czasie trwania Konkursu?... Chodzi zarówno o nagrody rzeczowe jak i punkty Orange w profilu. Mówiąc krótko, czy możliwe są zmiany na liście laureatów?


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

@Misiek62 wskazany paragraf dotyczy sytuacji już po ogłoszeniu wyników, a wtedy zmiany w liście zwycięzców nie będą możliwe (przejście nagrody na kolejną osobę również nie). Mam nadzieję jednak, że takich przypadków nie będzie 🙂 Zawsze przypominamy się w pw, dopytujemy. Liczę na to, że tym razem również wszystko pójdzie sprawnie, a nagroda nie ominie nikogo ze zwycięzców 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎁🤶 Konkurs: Mikołajkowy rajd forumowy

Rozumiem @Aśka_M  ale de facto, laureat może przeoczyć, nie chcieć... i "pula nagród" nie zostanie w pełni wykorzystana... a to szkoda, bo może inny użytkownik o włos (parę punktów) się nie załapie... 

Może warto w przyszłych regulaminach, do kolejnych konkursów przewidzieć możliwość zmian w liście laureatów na przypadek nie spełnienia wymagań przez któregoś z "nominowanych" do nagród.