Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jesienny szalik 🧶

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Jesienny szalik 🧶

@bronzub szafa elektryczna już skończona, teraz czas na oczka do szalika.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jesienny szalik 🧶

A widzisz, nie pomyliłem się!😂


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8429
  • 23

Jesienny szalik 🧶

Sobotnie oczka powiększyły już szalik 🙂 Jesteśmy dokładnie w połowie pracy - 5 dni dziergania za nami i 5 dni przed nami. Jest duża szansa na to, że cel 👁️‍🗨oczkowy👁️‍🗨 zostanie osiągnięty 🙂

 

Dla przypomnienia - odznaki powędrują do wszystkich, którzy dorzucą minimum 150 oczek do szalika (10 postów). 😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jesienny szalik 🧶

@Aśka_M  widać że wspólne dzierganie przynosi efekty, oby tak dalej koleżanki i koledzy 👍 

Więc forumowicze do dzieła, niech zabrzmi stary slogan "w jedności siła" 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Jesienny szalik 🧶

@Aśka_M  tej informacji o wymaganym minimum nie zaważyłem... ale jak już wyjaśniałem @bronzub  powoli "wracam na ziemię". 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7924
  • 37

Jesienny szalik 🧶

I jak Wam idzie dzierganie? 😊 Już ponad połowa 7 dnia za nami, a wyniki z 6 możecie sprawdzić tradycyjnie w naszym wpisie. Przy okazji koniecznie podzielcie się poniżej bieżącymi wrażeniami z wyzwania 🧶 do którego realizacji brakuje nam już tylko 5295 👀 oczek, czyli 353 wpisy. Tak więc, działamy i dziergamy! 😀


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 195
  • 1

Jesienny szalik 🧶

Moja żona dziergała kilka lat temu dla dzieciaków szaliki, życzę by się nie musiały przydać i by ciepło było, choć to marzenie ściętej głowy. Szalik ten vwirtualny za to można dziergać do woli, ale te obliczenia to skomplikowane, ale patrząc po długości to chyba całkiem nieźle idzie?


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Jesienny szalik 🧶

Również nie przepadam za zimą i chłodnymi dniami, ale zbliżają się nieubłaganie. Dzierganie idzie całkiem nieźle, choć zachęcamy do większej aktywności 💪 Społeczność ma co nadrabiać, bo @Bartłomiej  dzierga bardzo szybko😊


Zespół Nasz Orange
  • 2833
  • 11008
  • 150

Jesienny szalik 🧶

Moi drodzy, szaliczek już powoli spowija niewieście stopy i opada niczym miękki, jedwabisty warkocz😋

Dane o postępach zostały zaktualizowane. 😎


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8419
  • 53

Jesienny szalik 🧶

Cudownie - rośnie w "oczkach" Szczęśliwa kobieta