Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Powiem tak - szkoda że mnie nie był oz Wami, ale.......tacierzyństwo + praca pochłania człowieka w całości. 

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@nikodem_dyzma, kiedyś urlop tacierzyński przejdzie do historii i będziesz mógł pisać historię kolejnych zlotów...być może z Ksawerym jużEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1135
  • 8380
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@nikodem_dyzma my też żałujemy, że nie mogłeś dołączyć, ale czas tak szybko biegnie, że za chwilę będzie kolejny Zlot 🙂 I tym razem mam nadzieję, że już uda Ci się przybyć.

Pozdrowienia dla małego "pochłaniacza czasu" 🙂 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Ja również dziękuję za świetny zlot. Przyjechałem do domu zmęczony i jednocześnie naładowany mnóstwem pozytywnej energii 🙂 

Bardzo miło mi było poznać nowe osoby, przedstawione już w tym wątku. Super spotkania z Rzecznikiem, z Prezesem, z Zarządem.

@Rosiu - za super ciekawostki, za tego Eclipse'a, którego już nie zapomnę Emotikon: Język

@Ozz za świetny film, może udałoby się go zamieścić gdzieś w czeluściach stron Orange ? 🙂

 

Dzięki!

P.S. Wiecie może czy będą dostępne oficjalne zdjęcia ? 🙂

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1135
  • 8380
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@BORAX my także Dziękujemy 🙂 Miło było Cię gościć w naszych progach 🙂

Co do zdjęć, to owszem - będą 🙂 Zamieścimy je być może już jutro.


Pracuję w Orange
  • 1
  • 0
  • 0

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Dzięki, miło było Was poznać. Filmik jest na Plazza (opcja do zobaczenia dla pracowników ;)).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Gratuluję udanej imprezy!Emotikon: Bardzo szczęśliwy Szkoda, że nie miałem okazji brać udziału.

 

Dzięki za zaproszenie! Niestety dopiero dzisiaj odczytałem bo za dużo na głowie i nie zaglądałem na NO (a do tego nie miałem powiadomień na maila w ustawieniach).Emotikon: sfrustrowany


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Dzięki i... spoko @Pathfinder 🙂

 

Włącz koniecznie te powiadomienia 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@Wiktor, włączone już i jeszcze ustawione na krzyczenie! Emotikon: LOL


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Gdybym był z wami od lipca i nie usunął wtedy konta, to bardzo możliwe że też bym był na zlocie... ale niestety wyszło inaczej. Oficjalnie jestem z wami od środy i może na kolejny zjazd uda mi się załapać. 😉