Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie - głosujemy :)

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19414
  • 56126
  • 762

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@Citi2017 Ja bym podpowiedział, która historyjka powinna wygrać, ale nie wiem, czy mi wolno.

Obecnie trzy są na najwyższym podium. Zobaczymy jaki wynik będzie we wtorek 👍😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@Citi2017  tak jest 👍 to że opisałem nr 3 jako ten który najbardziej przypadł mi do gustu, nie znaczy że zagłosowałem tylko na 3, wręcz przeciwnie głosowałem na wszystkie zgłoszenia 👍x9 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32708
  • 38352
  • 1384

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Na razie głosów nie jest po równo. Zawsze można odlubić.

Poza tym czy liczymy liczbę lajków czy głosów? Bo herosi mają razy dwa 🤔

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@Piotrekk85  mi się zdaje że będzie brana pod uwagę liczba głosujących a nie liczba łapek, jak to będzie szanowni moderatorzy ?


Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Będzie decydowała liczba lajków (reg §5, pkt 2.8: "Zwycięży Uczestnik, którego Komiks zbierze największą ilość polubień"). Podwójna wartość lajków u Herosów, to przywilej, który obowiązuje w każdej sytuacji na forum - również w tej 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6012
  • 24503
  • 206

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

No cóż, jak by na to nie patrzeć zainteresowanie konkursem raczej mizerne... Wygląda na to, że forumowicze NO w ogromnej większości nie są zainteresowani pracą na rzecz Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9093
  • 54

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@j131 dziękujemy, że podzieliłeś się z nami opinią na temat konkursu. Praca na rzecz GB dla siebie, nie dla Orange, coś Ci umknęło Szczęśliwa kobieta


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6012
  • 24503
  • 206

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@Bartłomiej: 🙂

Pozwól że pozostanę przy swojej interpretacji. Jeśli uważasz, że coś mi umknęło to chętnie się dowiem co mianowicie mi umknęło?

Orange chce zapłacić bonusami za element reklamowy. Przedmiotem konkursu jest więc opracowanie elementu reklamowego dla Orange a to z definicji jest praca na rzecz Orange. Nic w tym nie widzę złego ani nagannego. Inni też tak robią, czasem w dużo poważniejszych sprawach - InPost np. ostatnio konkursowo swoje paczkomaty miał dekorować.

Ja jedynie skonstatowałem, że zainteresowanie konkursem jest małe, gołym okiem widać że Orange spodziewał się większego. .. Więc co mi umknęło?

Mam nadzieję że nie odebrałeś mojego postu jako wypowiedzi aksjologicznej, a tym bardziej że nie dopatrzyłeś się w niej negatywnej oceny całego przedsięwzięcia.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

@j131 szczerze? To miała być po prostu dobra zabawa dla użytkowników – ot, taka odskocznia od codzienności na forum. Rysując te ilustracje w ogóle nie myślałam o takiej ich interpretacji, ale oczywiście odbiorca zawsze może na swój sposób interpretować "dzieło". Kinga_0-1618080721151.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32708
  • 38352
  • 1384

II etap konkursu: Flex GIGAbranie za komiksowanie

Jeśli porównujesz inpost: to spójrz na skalę. Ta akcja nie była promowana poza forum. A inpost mocno zaangażował w reklamę swojej.