Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Anonim

Nie dotyczy

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Na starym NO więcej czytałem niż pisałem, dużo się tam działo, postów nie wysmażyłem dużo, wtedy bardziej z T-Mobile byłem związany niż Orange, teraz to się zmieniło i Orange preferuję, motywacja też jest, te forum jest mega fajne 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊


@Anonimnapisał(-a)

Na starym NO więcej czytałem niż pisałem,


Tak jak ja Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Nie pamiętam który to był rocznik kiedy tam zacząłem się pojawiać - ale mam jeszcze taką refleksję ile technika przez te lata poszło do przodu. Pamiętam, że forum jak powstawało było dosyć nowoczesne. Nikt jeszcze wtedy nie myślał o responsywnych wersjach mobilnych. To jeszcze czasy klasycznych telefonów a internet czy no limity były dosyć drogim luksusem. Też jak sama nazwa wskazuje było to forum "pomocy technicznej" - większość urządzeń nie było tak łatwo konfigurowalnych, nie było nawet "plug & play" w routerach Orange, routery mobilne były trudniejsze w obsłudze (uwielbiałem MV410tkę - ten router był tematem rzeką). Nie wiele firm myślało o wygodzie użytkownika. Po latach tematy związane z techniczną obsługą urządzeń jakoś mam wrażenie że zeszły na dalszy plan... Ile też grup ofert przeszło przez te forum - od ofert Orange abonament, Zoo, Zoo II, Smarty w różnych ilościach... Prepaid był ze stawką koło złotówki za minutę.... i na fixie jeszcze więcej promocji się przewinęło.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

@Piotrekk85

nawet pamiętam wpisy dotyczące jeszcze starszych planów, Twój Plan i Nowy Twój Plan. Pamiętam osobę, której nie spodobały się nazwy planów Delfin, Pelikan i Pantera i przez to nie chciała przedłużyć umowy, mimo że oferta i promocje ją zadowalały 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

A jaki nick miał wtedy @Artur

ja nie pamiętam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

@Mariusz

A po czym poznałeś, że ja to ja ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Na starym forum miałem dwa konta, których nazw nawet nie pamiętam. Mało się tam udzielałem 😉
Anonim

Nie dotyczy

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

@MariuszGratulacje dla CiebieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Ja byłem pod takim Nickiem 

Jak się nie mylę to @Artur był pod Nickiem Arturo 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Nie pamiętam jaki miałem nick i czy cokolwiek pisałem. W czasach starego forum pracowałem już w Orange i często zaglądałem na forum (nie tylko zawodowo), ale chyba tylko, aby Was poczytać, nie odważyłem się dołączyć do dyskusji, choć czasami kusiło 😉

Za to byli inni moderatorzy: @Rafał i @Mikołaj, o czym przypomnieliście mi w wiadomości prywatnej. Dzięki! Zaktualizowałem listę i przy okazji dodałem też stary nick vdsl2.

Teraz wydaje mi się, że nawet gdybym nie był częścią zespołu to do Nasz Orange już bym się przekonał i był bardziej rozmowny. Bo fajni jesteście 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Gwardia starego forum w społeczności Nasz Orange ✊

Jak  już to jeszcze była moderator_marta

Przechwytywanie.PNG