Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

Wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin. Zdrowia, zdrowia i miÅ‚oÅ›ci. (pablo_ck). 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

@wscieklaewka  My żaÅ‚ujemy że nie zaÅ›piewaÅ‚aÅ› piosenki nam co @Piotrekk85  napisaÅ‚ 🌹


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

odznaka.PNG


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

Nie mogłem wpaść na dzień urodzinowy, dlatego spóźnione gratulacje dla całego Zespołu Nasz Orange za stworzenie i prowadzenie tak niesamowitego miejsca, w którym każdy klient (ale pewnie nie tylko) Orange może znaleźć pomoc oraz wsparcie w różnego typu problemach. Wielkie ukłony i brawa dla Was, bo dzięki Waszej skrupulatności, ciężkiej pracy oraz wytrwałości w rozwoju tej przestrzeni udało się rozwinąć forum/portal i zbudować fantastyczną atmosferę, a także klimat tego miejsca. Chyba jedyne takie miejsce w PL internecie! Trochę się zmieniło, niektórzy przychodzili, inni po czasie stawali się mniej aktywni lub odchodzili (także z moderatorów - m. in. kultowy @Artur, troszkę ikona NO i człowiek orkiestra & kilku innych). Również wielkie brawa dla wszystkich aktywnych użytkowników, bez których Nasz Orange na pewno nie miałoby sensu, nie byłoby tym samym. Jestem pełen podziwu, widząc osoby, które codziennie o różnych porach dniach i nocy praktycznie w ciągu kilku minut odpowiadają na problematyczne kwestie, pilnują tej przestrzeni. Sam kilka razy miałem okazję doświadczyć pomocy. Ogromne wow, że znajdujecie na to czas, chęci oraz energię. 🙂 Oby Nasz Orange dalej się rozwijał, zdobył szybko 100k użytkowników i nadal każdy gość tego miejsca odnalazł zawsze satysfakcjonującą odpowiedź. Niech nadal ta wirtualna przestrzeń będzie taka wyjątkowa, przyjazna, sympatyczna i technologiczna. Cokolwiek by się nie działo. Wszystkiego naj, najorange'owego! 😄

 

No i na koniec tego mojego odrobinę przydługiego komentarza - sto lat, sto lat dla wszystkich współtworzących to miejsce! 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

Fajnie @Matt55, że do nas wpadłeś 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

@Matt55 dziękujemy za tyle miłych słów 🙂 To, że nasze forum jest fajnym i przede wszystkim pomocnym miejscem, to zdecydowanie Wasza zasługa - Wasza, czyli wszystkich Użytkowników, którzy tworzą pomarańczową Społeczność 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈✨ Cztery lata Nasz Orange! 🎇🎉🎊

@AÅ›ka_M Otóż to, ale bez takich adminów, moderatorów, twórców, osób decyzyjnych tego miejsca po prostu by nie byÅ‚o 🙂

 

@Piotrekk85 Wpadłem i pozostaję na dłużej po małych problemach z dostępem do konta 🙂