Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Aktualizacja forum

Zauwazylem ze pomimo oznaczenia mojej odpowiedzi jako rozwiazania ilosc rozwiazan w sekcji "Autorzy rozwiazan w tym miesiacu" nie zmienila sie


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Aktualizacja forum

bo oznaczony wpis jest z lutego, a obecnie mamy marzec - to dlatego 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Aktualizacja forum

@Wiktor czyli nie data oznaczenia tylko data wpisu. Dzieki👍


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Aktualizacja forum

w rzeczy samej
spox 😎

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Zamykanie sesji na wersji mobilnej NO, wcześniej sesja trwała po wylogowaniu, teraz jak nie aktywny jestem, zamyka sesje, muszę się ponownie logować, jak coś tam zmienione, to przynajmniej na godzinę ustawić, bo ciągle logowanie nużące jest 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@Anonim może to jest spowodowane obecnymi pracami konserwacyjnymi. Od wczorajszego popołudnia korzystam tylko z wersji mobilnej i do tej pory 3 razy tylko byłem wylogowany. Nie ma reguły kiedy to nastąpi.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur  prace serwisowe jak są robione to na MO, ktoś zmienił czas podtrzymywania sesji, kiedyś też takie coś było, ale co tam, mogę się logować co godzinę, chyba że mnie to znudzi i przestanę tu bywać.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Aktualizacja forum

Mnie wczoraj wywaliło z mobilnej i zwykłej. Po zalogowaniu się działa normalnie, przynajmniej u mnie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

Od mojego poprzedniego posta logowałem się już dziś 4 razy. Nie ma regóły, kiedy ponownie zostanę wylogowany.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur  jeśli jest tak jak piszesz, to jakiś bug dręczy forum, widziałem w statystykach że byłeś więcej nieaktywny niż zalogowany, teraz poza domem jestem, to zrzutu nie dam.