Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Bartłomiej, zrozumiałem. Akurat były kolejno 4 dymki z polubieniami od Was i dwóch forumowiczów, więc to grupowe 1 się zgadza. Teraz miałem 6 powiadomień, w tym po 3 dla dwóch różnych tematów, więc jest ok. Dymki sobie dymią, a lajki grupują, czyli mniej niepotrzebnych powiadomień. To na plus 😊 W takim układzie system zliczania i grupowania działa wg. Waszego zamysłu.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Mam jeszcze jedno pytanie do zaplecza NO. Forum ma zaktualizowaną datę, natomiast pozostała część serwisu Orange jest ze wstecznym rokiem. Niby to samo, a jednak ktoś uznał, że powielanie Waszej aktualizacji nic nie wnosi szczególnego?

1-2019.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Aktualizacja forum


@Anonim napisał(-a)

Niby to samo, a jednak ktoś uznał, że powielanie Waszej aktualizacji nic nie wnosi szczególnego?


Nie.

 

Tak serio - dzięki za informację.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aktualizacja forum

@AnonimMoże jestem staroświecki, ale rok powinien mówić o dacie uzyskania praw autorskich dla danego serwisu, a nie konkretnych informacji.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@andrzej1441, treści są identyczne, a różni je tylko data. Wiem, że aktualizacje były, są i zapewne jeszcze trwają. Zobaczymy, czy coś się zmieni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacja forum


@ketrasaArturnapisał(-a)

@DarekWa część poprawek ma być wprowadzona w najbliższym tygodniu. Lista jest długa, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. 


@ketrasaArtur tia... bz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum

@DarekWa widocznie nie ze wszystkim zespół NO jeszcze się wyrobił. Na chwilę obecną nie podają informacji o konkretnych terminach zakończenia prac. Więc dalej trzeba czekać cierpliwie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacja forum

masakra...

Adnotacja 2020-03-15 232526.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aktualizacja forum

@DarekWa  Nie ważne czym przeglądasz, obróć ekran o 90 stopni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacja forum


@DarekWanapisał(-a)

masakra...

Adnotacja 2020-03-15 232526.png


Temat znany. Razem ze mną już kilka osób informowało. Dla mnie też utrudnienie i trzeba się domyślać.